Wysokojakościowe stroje piłkarskie

Od początku tych wakacji mój najmłodszy syn zaczął chodzić na treningi nowo założonego w naszej miejscowości klubu piłkarskiego. Ponieważ jako młody chłopak sam grałem w piłkę w klubie, to z przyjemnością chodzę z nim na każdy trening i dopinguję go, a czasami sami dodatkowo trenujemy szykując jego formę przed zbliżającym się debiutanckim sezonem. Chłopak jest ewidentnie podekscytowany możliwością gry w drużynie i trenowaniem, które jednak różni się od zwykłej gry na podwórku.

Jakość kompletów piłkarskich 

najlepsze komplety piłkarskie z nadrukiemPonieważ to pierwszy sezon działalności klubu, dopiero niedawno przyszły stroje i muszę przyznać, że jestem nimi zaskoczony, ponieważ to najlepsze komplety piłkarskie z nadrukiem, jakie widziałem. Przynajmniej na poziomie dziecięcego klubu sportowego. Pamiętam, że za moich czasów nie mieliśmy co liczyć na ubrania z takiego materiału. Na żółto – czarnych strojach znalazł się numer każdego zawodnika oraz nazwa drużyny. Najważniejsze jest jednak to, że koszulki zostały wykonane z bardzo dobrego, oddychającego materiału, dzięki czemu dzieciaki nie powinny mieć dodatkowego problemu z dusznością w przypadku gry przy dużych temperaturach, co przy dzisiejszym szybko zmieniającym się klimacie staje się niestety coraz częstszym zjawiskiem. Koszulki są wykonane w technologii dry – fit, dzięki czemu naprawdę nie ustępują koszulkom drużyn seniorskich. Oczywiście wiązało się to z odpowiednio wyższą składką wpisowego do drużyny, ale nie spodziewałem się tak dobrego spożytkowania tych pieniędzy. Ale w skład kompletu weszły nie tylko koszulki, ale też białe spodenki i getry piłkarskie. Po stronie rodziców pozostały tylko buty dla zawodników i dodatki, takie jak ochraniacze na piszczele czy frotki na nadgarstki. Rodzice bramkarzy muszą jeszcze liczyć się z zakupem rękawic. Cała drużyna jest oczywiście podekscytowana swoimi nowymi strojami, ale chyba nie tak bardzo jak ich ojcowie, którzy pamiętają jakość strojów sprzed kilkunastu lat, której nawet nie da się porównać z jakością strojów ich pociech.

Już podczas pierwszego meczu sezonu zdaliśmy sobie sprawę, że byliśmy po prostu nieświadomi zmieniających się trendów, ponieważ przeciwnicy również mieli koszulki z podobnej jakości materiałów, chociaż może nie tak estetyczne, jak nasza drużyna. Cieszyliśmy się jednak, że młodzież może korzystać ze sprzętu wysokiej jakości, do którego my w ich wieku nie mieliśmy dostępu. Wszyscy mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości i może któryś z młodych zawodników z naszej drużyny zostanie w przyszłości zawodowym piłkarzem.