Wysokiej jakości meble w sieci sklepów

Kiedy byłam studentką doszłam do wniosku, że nie będę chciała po skończeniu nauki pracować na etacie. Ciekawszą i bardziej przyszłościową perspektywą było dla mnie zawsze prowadzenie własnej firmy. Moim celem było stworzenie czegoś, co płaciłoby po jakimś czasie bez konieczności mojej pracy. Z racji tego, że studiowałam architekturę wnętrz, a moją pasją były meble, postanowiłam pójść w tym kierunku. Na ten moment prowadzę z sukcesami sieć sklepów, które skupiają się na sprzedaży jednego typu mebli. 

Specjalistyczny sklep z meblami do biur

sklepy z meblami biurowymiZ jednej strony żyjemy w czasach ogromnych możliwości, z drugiej, jednak, nauczeni jesteśmy schematów, które od dawna nie mają racji bytu. Takim schematem jest według mnie dobra praca po studiach, o których w obecnych realiach większość absolwentów może pomarzyć. Dla mnie od poczatku było oczywiste, że muszę wziąć sprawy w swoje ręce. Będąc na studiach, planowałam założenie własnej działalności gospodarczej. Studiowałam architekturę wnętrz, a moją największą pasją, od kiedy pamiętam, były meble. Szczególnie te klasyczne. Poszłam więc w tym kierunku i po ukończeniu studiów otworzyłam pierwszy sklep z klasycznymi meblami. Szło dobrze, ale i tak postanowiłam zawężyć gamę produktów. Z racji tego, że mam sporo znajomych przedsiębiorców postanowiłam, że dobrym pomysłem byłoby wyspecjalizowanie się w meblach gabinetowych. I to był strzał w dziesiątkę. Na ten moment posiadam sklepy z meblami biurowymi w niemal wszystkich większych miastach w kraju. Sprzedaje w nich nie tylko biurka i wygodne fotele, ale też regały, szafy i komody. Słowem wszystko to, co przyda się do wyposażenia biura. Z racji tego, że moimi odbiorcami są zazwyczaj właściciele dużych firm, postawiłam przede wszystkim na wysoką jakość mebli. W większości są one wykonane z drewna i skóry. Tym, co wyróżnia moje sklepy od innych, jest możliwość poradzenia się u specjalisty. W każdym sklepie pracują projektanci wnętrz,  któyz pomagają dobrać odpowiednie meble, a czasami nawet, za dodtkową opłatą, tworzą pełen projekt aranżacji wnętrza biurowego. 

Po ukończeniu studiów architektury wnętrz poszłam nieco inną drogą, niż moi koledzy i koleżanki. Od początku wiedziałam, że nie będę chciała pracować na etacie. Postanowiłam prowadzić własną firmę. I tak też zrobiłam. Na ten moment prowadzę sieć sklepów meblowych, w których sprzedaje tylko i wyłącznie meble biurowe. Są to wysokiej jakości, zazwyczaj drewniane meble, które kupują zazwyczaj właściciele dużych firm, kiedy urządzają swoje gabinety.