Wypożycz samochód na minuty

Wypożyczanie samochodów jest teraz bardzo modne. Różne formy tych transakcji sprawiają, że każdy potencjalny klient znajdzie coś dla siebie. Samochody można wypożyczać na kilka miesięcy, na kilka dni a nawet na kilka minut. Sama idea wypożyczania ma o wiele więcej plusów. Chociażby w kwestii dbania o ekologię. Jeśli dzielimy się samochodami to jest ich mniej, aniżeli gdyby każdy miał mieć swój własny samochód. Jeśli jest mniej samochodów to emitują one mniej spalin i to jest korzyść zupełnie niematerialna.

Samochód na kwadrans z wypożyczalni

wypożyczalnia samochodów w ŁodziKiedy zdarza się sytuacja, że potrzebujemy samochodu dosłownie na chwilę, a nie mamy swojego auta, to mamy kilka różnych możliwości. Możemy pożyczyć samochód od znajomego, od kogoś z rodziny albo z korzystać z usług świadczonych przez wypożyczalnie samochodów. Do tej pory wypożyczalnie aut kojarzyły się raczej z minimalnym okresem wypożyczenia przynajmniej jednej doby. Od kiedy jednak pewna duża wypożyczalnia samochodów w Łodzi zaczęła oferować auta na minuty branża ta zmieniła się nie do poznania. Nowy model pożyczania samochodów stał się ogromnie atrakcyjny właśnie dla tych klientów, którzy potrzebują samochodu dosłownie na chwilę. Samochód zabieramy z jednej z dostępnych lokalizacji i otwieramy go za pomocą smartfona. Wcześniej musimy się zalogować i zweryfikować w aplikacji do wypożyczania samochodów. Auta porozstawiane są na mieście w różnych lokalizacjach. Aplikacja pokaże nam skąd wziąć samochód i pomoże nam go otworzyć. Minuta jazdy autem kosztuje około dwóch złotych. Płacimy oczywiście aplikacją, a po dotarciu na miejsce docelowe zostawiamy samochód na wolnym miejscu parkingowym. Zasada jest taka, żeby zostawić samochód w miejscu, w którym parkowanie jest dozwolone. Pierwsza wypożyczalnia, która uruchomiła taką usługę odniosła ogromny sukces i w ślad za nią poszły następne firmy. Dzisiaj konkurencja jest bardzo duża, ale w obrębie jednego miasta działają maksymalnie dwie lub trzy wypożyczalnie. Samochody na minuty to rewolucja, którą kierowcy przyjęli z ogromnym entuzjazmem.

Do tej pory można było wynajmować samochody na długie terminy albo na kilka dni. Dzisiaj można je wynajmować na minuty bądź godziny. Stawki za wypożyczenie są na tyle atrakcyjne, że opłaci się to bardziej od zamówienia taksówki. Samochody do wypożyczenia znajdziemy dzięki aplikacji. Pomoże nam ona również je otworzyć oraz rozliczyć się z wypożyczalnią. Taki model wynajmowania samochodów okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i ma coraz większą liczbę zwolenników.