Wypełniacze Princess Filler w sterylnych ampułkostrzykawkach

Zabiegi z użyciem wypełniaczy są niezwykle popularne w obecnych czasach. Pozwalają w szybki i efektowny sposób pozbyć się defektów związanych z procesami starzenia skóry. Pojawiające się z wiekiem zmarszczki, zwłaszcza w okolicy ust i oczu, są zmorą wielu kobiet i mężczyzn. Dlatego coraz większa ilość osób korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i szerokiej gamy zabiegów upiększających.

Innowacyjne wypełniacze hialuronowe

sterylny wypełniacz princess fillerNajczęściej wykonywane są iniekcje z preparatów na bazie kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy, które pozwalają w błyskawiczny sposób pozbyć się bruzd i zmarszczek. Dają podobne efekty do zabiegów chirurgii plastycznej. Zabiegi wykonywane są przez lekarzy dermatologów i kosmetologów i polegają na wstrzyknięciu w płytsze lub głębsze warstwy skóry preparatów i wypełniaczy. Bardzo dobre efekty daje sterylny wypełniacz Princess Filler, który składa się usieciowanego kwasu hialuronowego w stężeniu 23 mg na milimetr w roztworze buforowym Jest to biodegradowalny preparat o przezroczystej barwie i konsystencji żelu. Stosowany jest przy korektach umiarkowanych i znacznych zmarszczek, fałd nosowo-wargowych, a także doliny łez i lwiej zmarszczki. Może być stosowany w celu redukcji blizn i rozstępów oraz zalecany jest do powiększania objętości warg. Preparat wstrzykiwany jest bezpośrednio w skórę właściwą, a dzięki swojej konsystencji i sprężystości skutecznie wypełnia przestrzenie i zmarszczki. Wyrównuje powierzchnię skóry, dając efekt napięcia i odpowiedniej sprężystości. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego wpływa na procesy metaboliczne w głębszych warstwach skóry, zapobiegając biodegradacji włókien kolagenowych i elastyny. Zapobiega odwodnieniu skóry i uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego występującego w tkance. Jest niezwykle bezpieczny i łatwo przyswajalny przez organizm. Daje naturalny efekt, który dzięki powolnej biodegradacji kwasu utrzymuje się nawet do roku czasu.

Preparat dostępny jest w ampułkostrzykawce o pojemności 1 ml. Może być stosowany na każdą część twarzy i ciała. Daje możliwość usunięcia niedoskonałości skóry i zmarszczek w szybki i skuteczny sposób, uzyskując przy tym naturalny wygląd. Nadaje się do wolumetrii twarzy i uzupełnienia niedoborów w tkankach skóry, a także korygowania i modelowania kształtu ust. Umożliwia uzyskanie młodego i zdrowego wyglądu skóry. Efekty zabiegu utrzymują się najczęściej do roku czasu i uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Warto pamiętać, że zabiegi należy wykonywać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, gdzie doświadczony personel dobiera odpowiednie techniki iniekcji. Ceny uzależnione są od ilości zużytego preparatu.