Wygodna koszula dla każdego pracownika

Odzież robocza ma za zadanie zabezpieczyć pracownika przed różnego rodzaju czynnikami, które nie zagrażają jego zdrowiu. Służy do zastępowania prywatnych ubrań, aby nie uległy one zabrudzeniu lub zniszczeniu. Odzież robocza, którą stosuje się na wolnym powietrzu występuje zarówno w wersji nieocieplanej, letniej, jak i ocieplanej, zimowej. Materiały, z których powstaje odzież robocza mają ogromny wpływ na jej wytrzymałość oraz wygodę użytkowania.

Flanela zapewnia komfort użytkowania

wygodna koszula flanelowa roboczaFlanela jest rodzajem miękkiej i masywnej tkaniny bawełnianej lub wełnianej. Posiada dobre właściwości termoizolacyjne, należy do grupy tkanin z okrywą runową. Tkanina flanelowa stosowana jest przede wszystkim do wyrobu ubrań. Poprzez tkanie splotem płóciennym jest materiałem mało podatnym na uszkodzenia mechaniczne. Przewiewny materiał, z którego wykonana jest wygodna koszula flanelowa robocza zapewnia komfort podczas upalnych dni. Zagwarantuje odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu pracownik nie odczuje gorąca. Flanelowa koszula robocza jest odporna na odkształcenia i rozciąganie, co sprawia, że nie zniszczy się jej wskutek intensywnego i długotrwałego użytku. Należy pamiętać, aby dobrać flanelową koszulę roboczą odpowiednio do stosowanej pracy, w zależności od poziomu ryzyka wykonywanej pracy. Właściwości ochronne koszuli roboczej zależą od wykonania produktu i cech materiału, takich jak grubość, splot włókien, impregnowanie. Wygodna koszula flanelowa robocza zapinana jest na guziki z regulowanymi rękawami. Posiada również kieszonki na piersi oraz klasyczny kołnierzyk, dzięki czemu zapewnia wygodę pracownika i zachowuje swoje walory estetyczne na miejscu pracy. Wygodna koszula flanelowa jest zdolna do rozpraszania ładunku elektrostatycznego, w celu zapobiegania wyładowaniom zapalającym. Ten typ odzieży roboczej doskonale absorbuje wilgoć, przez co szybko wysycha i dzięki temu zapewnia przyjemnie świeży klimat dla ciała. Koszula robocza zapewnia ochronę skóry przed groźnym promieniowaniem UV. Zapobiega wychodzeniu ze spodni, dzięki czemu optymalnie chroni plecy.

Podsumowując, wygodna koszula flanelowa robocza to dobre rozwiązanie podczas pracy, która wymaga od pracownika aktywności fizycznej. Flanelowy materiał zapewnia trwałość oraz odporność na uszkodzenia, dzięki czemu koszula wykazuje trwałość podczas noszenia i nie zniszczy się podczas wykonywanej pracy. Wygodna koszula flanelowa z łatwością dopasowuje się do ciała oraz wykonywanych ruchów, zapewniając wygodę podczas różnych czynności.