Wycieczka na morzu podczas rejsu

Zbliżające się wakacje i związany z nim urlop doprowadziły mnie do poszukania pomysłu na sposób jego spędzenia. W wyszukiwarce pojawiało mi się wiele opcji jednak niektóre kompletnie mnie nie interesowały. Moją ciekawość przykuła jedna oferta.

Oferta wakacyjnego rejsu morskiego

wakacyjne rejsy morskieTe wakacje chciałem spędzić trochę inaczej niż w ubiegłych latach. Po wyjazdach nad morze, w góry czy do ciepłych krajów zapragnąłem czegoś nowego choć nie miałem do końca sprecyzowanego celu. W internecie znalazłem biuro podróży oferujące wakacyjne rejsy morskie, które od razu mnie zainteresowało. Postanowiłem bliżej zapoznać się z tą propozycją i zacząłem wyszukiwać niezbędne według mnie informację. Do wyboru było kilka kierunków, a każdy z nich różnił się ceną. Oczywiście najpopularniejsze były rejsy na ciepłych wodach w przyjemnym klimacie, a moim celem podczas urlopu był odpoczynek, dlatego również chciałem obrać ten kurs. Po przejrzeniu ofert i przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych postawiłem na jedną ofertę, która moim zdanie wydawała się najciekawsza. Podobała mi się cena wypadu oraz zbieżność daty rozpoczęcia turnusu wraz z początkiem mojego urlopu, które idealnie się nakładały. Niewątpliwym plusem było na pewno to, że na pokładzie wraz z naszą grupę mają przebywać polscy rezydenci, animatorzy, a także pilot, którzy zadbają o atmosferę i dobrą zabawę na statku. Dla mnie ważną kwestią była obecność tego ostatniego, ponieważ lubię dowiadywać się o historii miejsca, które zwiedzam. Kwota jaką miałem przeznaczyć na wycieczkę zawierała już w sobie wszystkie elementy rejsu, nie musiałem nic do niej dopłacać. Biuro podróży organizowało przelot oraz transfer do portu, z którego mieliśmy wypłynąć na wyprawę. Zakwaterowanie na statku zgodnie z zapowiedziami prezentowało się znakomicie. Każda kabina miała dostęp do prywatnej łazienki co było dla mnie bardzo ważne. Wyżywienia na statku również spodziewałem znamienitego i smacznego z powodu bardzo dobrych i znanych kucharzy. Zachęciło mnie również to, że cena wycieczki zawierała również ubezpieczenie, które wydaje mi się, że jest niezbędne w tego typu przedsięwzięciach. Po ofercie i miejscach, do jakich miał zacumować statek spodziewałem się wspaniałego odpoczynku i zregenerowania się przed powrotem do pracy.

Moje oczekiwania dotyczące rejsu morskiego spełniły się w stu procentach. Wyjazd ten był niezapomniany, a na pokładzie statku spotkałem wielu ciekawych ludzi. Rejs przebiegał bez problemowo, a sam okręt był naprawdę piękny. Przez tydzień zdążyłem wypocząć przy okazji zwiedzając ciekawe miejsca. Nie żałuję takiego wyboru spędzenia urlopu.