Udało mi się przedłużyć włosy

Zawsze miałam krótkie i cienkie włosy. Kiedy tylko próbowałam je zapuścić, zaraz stawały się coraz słabsze, wypadały i były łamliwe. W pewnym momencie odpuściłam ich zapuszczanie, bo tylko się z tym męczyłam. Jednakże niedługo miałam wziąć ślub i marzyłam, żeby tego dnia mieć fryzurę z burzy loków. Wątpiłam, czy uda mi się osiągnąć taki efekt, jakiego oczekiwałam. Jednak mimo wszystko, udałam się do fryzjerki, żeby zapytać ją o radę i ewentualne rozwiązania takiej sytuacji. Okazało się, że uzyskanie tego efektu nie było wcale trudne.

Zdecydowałam się na zabieg fachowego przedłużania włosów

przedłużanie włosów profesjonalneFryzjerka zaproponowała mi przedłużanie włosów Profesjonalne wykonanie tego zabiegu gwarantuje długotrwałe efekty, a przede wszystkim jest bezpieczne dla unerwionych, żywych włosów – nie obciąża ich, ani nie powoduje ich wypadania. Dowiedziałam się od niej, na czym polega taki zabieg. Najpierw należy zakupić włosy do przedłużenia. Najlepsze są naturalne, dziewicze, czyli takie które nie zostały nigdy przed ścięciem poddane żadnym inwazyjnym zabiegom fryzjerskim (np. farbowaniu czy prostowaniu keratynowym). Następnie włosy te wtapia się za pomocą wysokiej temperatury w moje własne. Najlepiej jest dobrać kolor taki sam jak nasze naturalne włosy lub ufarbować włosy do pożądanego koloru, i w tym kolorze kupić włosy do przedłużania. Nie powinno się bowiem farbować włosów już przedłużonych, ponieważ można osiągnąć różne warianty kolorystyczne. Fryzjerka zapewniła mnie, że bez problemu uda jej się przedłużyć moje włosy i osiągnąć taką fryzurę na ślub, o jakiej zawsze marzyłam. Bardzo ważne jest również to, że takie przedłużone włosy wyglądają jak naturalne, naprawdę bardzo ciężko odróżnić czy były one przedłużone, poddane innym zabiegom, czy to po prostu nasze naturalne włosy. Zdecydowałam się skorzystać z tego zabiegu, tym bardziej że moja fryzjerka miała doświadczenie w jego wykonywaniu, a także posiadała odpowiedni, profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonanie tego zabiegu było bezpieczne dla moich włosów i skóry głowy.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Moje włosy po wykonaniu tego zabiegu wyglądały naprawdę świetnie. Były sypiące się i nie musiałam stosować żadnych dodatkowych pielęgnacji czy kosmetyków, aby utrzymać je w idealnym stanie. Aż się sama sobie zdziwiłam, że wcześniej nie wpadłam na ten pomysł. Efekt przedłużonych włosów utrzymywał się nie tylko na ślubie i weselu, ale także przez kilka następnych tygodni. Byłam bardzo zadowolona.