Szybki dowóz kwiatów w Białymstoku

Jakiś czas temu otworzyłam własną firmę. Był to dla mnie przełomowy krok, ponieważ długo z tym zwlekałam, aż w końcu się udało. Najważniejsze było dla mnie odpowiednie udekorowanie wnętrza, przemyślałam wszystkie dodatki i ozdoby. Sprawiało mi to ogromną przyjemność, ponieważ takie dekoracje pozytywnie wpływają na otoczenie i poprawiają nastrój. Musiałam jednak dodać pomieszczeniom dodatkowego akcentu.

Usługa dowozu świeżych kwiatów

dowóz kwiatów w białymstokuUznałam, że w każdym pomieszczeniu powinny być żywe kwiaty. Nie ma to jak zapach świeżo ściętych róż. Wyszukałam świetny dowóz kwiatów w Białymstoku i od razu zainteresowałam się ich ofertą. Spodobał mi się fakt, że kompozycje kwiatowe można tworzyć samemu przez internet, lub też telefonicznie. Miałam lekkie doświadczenie we florystyce, więc była to dla mnie ogromna gratka. Ogromną przyjemność sprawiło mi łączenie ze sobą kwiatów i dekoracji. Okazało się, że strona z której zamawiałam kwiaty, posiadała wirtualne kompozycje. Mogłam wybierać spośród licznych kokardek, wstążek i kwiatów oraz dekoracyjnych liści. Wszystko podlegało wizualizacji i mogłam patrzeć na podgląd co jakiś czas. Był nawet brokat do liści, by lekko ożywić wygląd bukiecików. Spędziłam na tamtej stronie z dobrą godzinę, ponieważ początkowo miałam zamówić tylko dwa bukieciki i wiązanki, ale jednak zdecydowałam się na o wiele więcej. Postanowiłam obsypać kwiatami wszystkie pomieszczenia. Zastanawiałam się, jak szybko zamówienie do mnie dotrze. Z racji tego, że moje zamówienie było spore, myślałam, że poczekam sobie parę dni. Jednak firma obiecała, że wszystko przygotują już następnego dnia rano. Byłam zaskoczona możliwością kontaktu, ponieważ w każdej chwili mogłam zadzwonić i o wszystko dopytać. Pracownik był bardzo wykwalifikowany, co można było zauważyć już podczas pierwszej rozmowy. Wszystko zaplanowane tak, aby proces zamawiania, aż do czasu otrzymania przesyłki był jak na najwyższym poziomie. Nie mogłam doczekać się, aż zobaczę moje kwiaty. Cały czas można było też obserwować proces realizacji zamówienia online.

Następnego dnia rano o 9, pod drzwiami firmy zjawił się kurier z moim zamówieniem. Efekt przeszedł sam siebie, kwiaty były cudowne, a samo dekorowanie pomieszczeń i układanie bukietów sprawiło mi najwięcej przyjemności. Moje biuro tego dnia zyskało tyle komplementów, że aż sama nie mogłam wyjść z podziwu. Wszystkim klientom podobały się kwiaty i zadawano mi pytania, skąd można zamówić takie cuda. Zostałam stałą klientką tamtej kwiaciarni i jestem cały czas tak samo zadowolona jak za pierwszym razem.