Szybka i skuteczna depilacja laserowa

Pozbyć się na zawsze nadmiaru włosów? To możliwe! Wystarczy profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Depilacja laserowa umożliwia usuwanie włosów za pomocą wiązki lasera, która wnika w skórę i niszczy znajdujące się w niej mieszki włosowe. Laser działa w szczególności na melaninę, czyli melaninę. Dlatego najlepszą depilację laserową można osiągnąć na jasnych, ciemnych włosach. W efekcie włosy już nie odrastają, a skóra na zawsze staje się jedwabiście gładka.

Błyskawiczny przebieg depilacji laserowej

błyskawiczna depilacja laserowa w ŁodziDepilacja laserowa jest szczególnie odpowiednia dla osób, które po tradycyjnych metodach depilacji odczuwają dyskomfort. Po kilku zabiegach depilacji laserowej możesz mieć pewność, że włosy nie pojawią się na skórze przez długi czas. Jak działa depilacja laserowa i może zaszkodzić? Na szczęście błyskawiczna depilacja laserowa w Łodzi nie powoduje skutków ubocznych i jest niezwykle skuteczna. Potrzeba kilku zabiegów depilacji laserowej wynika głównie ze specyfiki wzrostu włosów. Laser niszczy tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu, co jest widoczne na powierzchni skóry. Ponieważ ludzkie włosy nie mogą rosnąć tylko w jednym etapie, ale te etapy ciągle się zmieniają, konieczne jest ciągłe wykonywanie wielu zabiegów. Dlatego zaleca się co najmniej 4-krotne wykonanie zabiegu depilacji laserowej ze średnim odstępem od 4 do 12 tygodni. Zdarza się, że dla uzyskania lepszych efektów może być potrzebny inny zabieg – polecany głównie osobom z cienkimi włosami i niską melaniną. Zaleca się depilację laserową osobom, które mają skłonność do wrastania włosów i wywołują stany zapalne (grudki i pryszcze). Największą zaletą tego rodzaju depilacji jest całkowite lub prawie całkowite usunięcie włosów z wybranych miejsc na ciele. Podobne kroki trzeba powtórzyć, ale po kilkukrotnej depilacji laserowej możemy cieszyć się gładką skórą przez kilka lat. Należy być przygotowanym na zabieg depilacji laserowej.

Sam zabieg depilacji laserowej, jeżeli jest prawidłowo przeprowadzone, jest zabiegiem błyskawicznym. Aby jednak zabieg się udał, należy poczynić odpowiednie przygotowania. Tego typu przygotowanie może potrwać nawet miesiąc, dlatego najlepiej skonsultować się z lekarzem w sprawie depilacji i omówić szczegóły. Przygotowanie zabiegu depilacji zwykle zależy od stanu zdrowia osoby, koloru i jakości włosów. Jednak jeżeli już na tym etapie uzyskamy prawidłową pomoc, całość przebiegnie bardzo szybko, dzięki czemu nie będziemy musiały tracić czasu. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich aktywnych.