Studio fotograficzne na wynajem

Okres moich studiów W Szkole Filmowej wspominam jako najlepszy okres mojego życia. Studiowałam Produkcję Filmowa w Łodzi i było ta naprawdę wspaniałe. Prawie cały okres moich studiów to była jedna wielka impreza. Jeździliśmy tam raz na dwa tygodnie na weekend i wtedy, wyrwani z rodzinnych domów, bardzo dobrze się bawiliśmy. Oczywiście trochę się też uczyliśmy, inaczej nie moglibyśmy przechodzić kolejnych lat studiów, jednak impreza dominowała. Kiedy wracaliśmy do Warszawy, udało nam się trochę przysiąść nad książkami lub zadanymi nam pracami zaliczeniowymi.

Studio fotograficzne na wynajem

wynajem studia fotograficznego w WarszawiePamiętam szczególnie pracę zaliczeniową na fotografię. Mieliśmy na zaliczenie przygotować profesjonalny portret. Była to ciężka sprawa, bowiem studiowaliśmy Produkcję Filmową, a nie fotografikę, nikt z nas nie miał odpowiedniego sprzętu, nie mieliśmy dostępu do profesjonalnego studia fotograficznego. Na szczęścicie okazało się, że dobra koleżanka mamy jednego z naszych kolegów dysponuje studiem fotograficznym na własne potrzeby i może nam je całkowicie za darmo udostępnić dla naszych potrzeb. Wynajem studia fotograficznego w Warszawie nie mieścił się bowiem w zakresie naszych możliwości finansowych. Studio, z którego korzystaliśmy, było na szczęście doskonale wyposażone i wyszły nam naprawdę wspaniałe portrety. Jak ze wszystkiego, także i z tego urządziliśmy sobie świetną zabawę, cały czas się dziwię, że udało nam się zrobić całkiem niezłe zdjęcia, a udostępnione nam studio wyszło z naszej wizyty w nim bez szwanku. Na szczęście udało nam się nic nie zniszczyć, a nawet nabrać trochę wprawy w poruszaniu się po takim studiu. Ponieważ potem w życiu parałam się różnymi rzeczami, pracowałam nawet krótko jako fotografik, uważam, że to doświadczenie zdobyte w studiu podczas przygotowywania zdjęć na zaliczenie zajęć, bardzo mi się przydało. Fajna jest praca w profesjonalnym studio fotograficznym, jakość zdjęć, które są w ten sposób zrobione jest nieporównywalna do zdjęć zrobionych poza studiem.  I jest to naprawdę dobra zabawa.

Każdy, kto chce zrobić naprawdę dobre zdjęcie, a ma jakiekolwiek pojęcie o fotografice, nie powinien żałować pieniędzy na wynajem profesjonalnego, doskonale wyposażonego studia fotograficznego. W takim studio można uzyskać naprawdę wspaniałe efekty, niemożliwe do uzyskania w terenie. Każdy aspirujący fotografik powinien spróbować swoich sił w takim profesjonalnym studio. Jest to na pewno wydatek, który bardzo się nam opłaci i pozwoli zdobyć cenne doświadczenie.