Rugged Armor to wybitne etui, którego chce się używać

 

Kupno specjalnego etui ochronnego na smartfony stało się obecnie tożsame z jego kupnem. Chodząc po ulicach, bardzo często można zaobserwować różnego rodzaje ochronne pokrowce zdobiące telefony przechodniów. Nic w tym dziwnego, gdyż ich ceny wywindowały w gorę z prędkością światła na przestrzeni ostatnich lat i nikt nie chce doprowadzić do ich uszkodzenia. Jednakże, jakie wybrać, spośród setek tysięcy dostępnych na rynku?

Spigen Rugged Armor to przemyślany, wspaniały case

poliuretanowy spigen rugged armorEtui stanowi wspaniały dodatek jako wyrażenie własnego stylu i wyróżnienie się spośród milionów osób posiadających ten sam model. Rynek ten w ostatnich latach notuje niesamowite wzrosty, powodując, że potencjalny konsument musi sprostać dość trudnemu zadaniu jakim jest wybór case’a, ponieważ rynek jest nimi tak nasycone, że zwyczajnie ciężko jest się zdecydować na odpowiedni model. Istnieje milion różnych odmian etui – od cieńkich i przezroczystych przez nieco grubsze, zapewniające doskonałą ochronę przed upadkami po ogromne, monstrualne metalowe klatki, które zapewniają ochronę przed upadkiem nawet z ponad kilkuset metrów. Dzisiaj jednak, opiszę pewien model, który znajduje się niejako pośrodku spectrum. Spigen Rugged Armor, to smukłe, nie drogie, wspaniale zaprojektowane oraz bardzo funkcjonalne etui. Jego design czerpie garściami z wnętrz samochodów, dlatego mamy tutaj dwie wstawki z włókna węglowego (na górze i na dole). Głównym materiałem użytym do produkcji jest poliuretan w pięknym, czarnym macie. Nie tylko wygląda on bardzo elegancko, ale także, zapewnia bardzo dobry chwyt oraz zapobiega wyślizgiwaniu się smartfona z ręki. Cecha, która jeszcze bardziej poprawi chwyt, to specjalnie zaprojektowane krawędzie etui, które dzięki swojej specjalnej, nierównej strukturze zapewnia jeszcze pewniejszy chwyt. Jakby tego było mało, to poliuretanowy Spigen Rugged Armor wyposażony jest również w specjalną, autorską technologię kalifornijskiego producenta, którą jest Air Cushion. Mówiąc prościej, każdy z czterech rogów, posiada malutka poduszkę powietrzną, której zadaniem jest absorbować energie podczas upadków.

Opisywane tutaj etui, być może i nie posiada ciekawych dodatków takich jak wbudowane miejsce na kartę czy dodatkowa bateria, ale jest to jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze etui, którego zadaniem jest: ładnie się prezentować, chronić nasz telefon przed codziennymi zagrożeniami oraz być funkcjonalnym, i smukłym. To wszystko sprawia, że Rugged Armor to po prostu wybitny case w swojej kategorii. Wzorowo spełnia wszystkie kwestie, które nowoczesne etui powinno spełniać.