Pufy do salonu z wygodną, zieloną kanapą

Przeglądając katalogi z propozycjami aranżacji wnętrz, mój wzrok przykuł pewien projekt, który był inspiracją do zmian w moim wnętrzu. Posiadam duże mieszkanie, ale to mieszkanie nie ma ani stylu ani charakteru. Chociaż nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego powodu, to jest to spowodowane tym, iż posiadałam pracę, która sporo czasu zajmowała. Przychodziłam do domu, kładłam się na kanapie i zasypiałam. Myślałam wręcz automatycznie nie realizując swojego życia prywatnego a co dopiero miałabym myśleć o wyposażeniu mieszkania.

Zmiany w mieszkaniu – nowa kanapa i pufy

wygodna kanapa z pufami do salonuW momencie, gdy zmieniłam moją pracę, zauważyłam, że tak naprawdę moje życie nie miało smaku. Ażeby podsycić radość z tego życia zaczęłam zastanawiać się nad moim otoczeniem, czyli mieszkaniem. Pytając samej siebie – czy Ci się ono podoba? Odpowiedziałam, nie! Dlatego zaczęłam się rozglądać nad nowymi projektami i zobaczyłam coś co mnie zaskoczyło. Przede wszystkim była to wygodna kanapa z pufami do salonu. Zawsze chciałam sobie kupić komplet wypoczynkowy w jakimś ciekawym wzorze i kolorze. Kanapa wraz z pufami były w kolorze soczystozielonym! Zaskakujące? Pewne wielu ludzi by się wahało nad zakupem, ale kolor jest tak pozytywny, tak piękny, że wiem, iż będzie to element mojego mieszkania. Kanapa z pufami nie jest droga, więc na pewno ją sobie kupię. Doskonale będzie pasować do jasnych paneli podłogowych oraz do białych szaf, które mogę odnowić. Zielony kolor z jasnym kolorem zawsze pasował. Teraz posiadam kanapę brązową, która niedostatecznie spełnia moje oczekiwania wizualne. Wiem iż nowy komplet wypoczynkowy będzie dobrym początkiem do zmiany otoczenia. Będzie on przykuwał uwagę, a reszta będzie stanowić dodatkowe komponenty. Jak już kupię wymarzoną kanapę oraz pufy, to na pewno następnym krokiem będą nowoczesne dodatki. Myślałam o różowych albo fioletowych – tak jak na projekcie, który mnie zainspirował. Jest to styl odważny i nowoczesny i taki mi się właśnie podoba.

Zmiany w życiu podejmujemy nie tylko w naszych głowach, myślach i działaniach, ale i w mieszkaniu. Zmiana wyglądu mieszkania i zakup nowej kanapy jest dla mnie jak zmiana mojego własnego wyglądu. Moje mieszkanie to mój styl i moja wizja rzeczywistości, dlatego tak bardzo cieszę się z tych moich zmian. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła postawić nowe meble w moim dużym salonie. Jak tam zagoszczą, już wiem, że nie będzie on tak bardzo smutny, a goście będą go podziwiać i czuć się w nim bardzo dobrze. Taki jest mój właśnie najbliższy cel życiowy.