Profesjonalne wybielanie zebów

Prowadzę swoją własną przychodnię dentystyczną. Mam bardzo dużo pacjentów, którzy są zadowoleni z oferowanych przeze mnie usług. Bardzo się cieszę, że darzą mnie taką sympatia. Ostatnio bardzo modne stało się wybielanie zębów. Pacjenci wypytują się o takiego typu usługę. Oczywiście posiadam ją w swojej ofercie. Jestem w stanie zaproponować swoim pacjentom zabiegi w różnymi metodami i w różnych cenach, tak by każdego było stać na piękny i biały uśmiech. Sama też poddałam się zabiegowi wybielania zębów.

Oferta usług wybielania zębów

usługi wybielania zębów mokotówMoja oferta wybielania zębów wygląda następująco: pacjenci mają do dyspozycji kilka metod wybielania. Mogą je robić u mnie w gabinecie, albo u siebie w domu, w zależności od poziomu chęci wybielenia uzębienia. Opisy moich metod można znaleźć w Internecie pod nazwą: usługi wybielania zębów mokotów. Pierwsza metoda, to tak zwane paski wybielające, które nakłada się na zęby na noc. Jest to ta metoda, którą można spokojnie stosować w domowych warunkach. Paski są namoczone specjalnym preparatem wybielającym, który aktywuje się podczas kontaktu ze śliną. Są one bardzo bezpieczne i najtańsze, jeżeli chodzi o metodę wybielania. Niestety efekt nie jest aż tak zachwycający, ale pozwala wybielić zęby o jeden stopień. Jest to metoda dla osób, które chcą delikatnie rozjaśnić uzębienie. Druga metoda to nakładki na zęby ze specjalnym preparatem wybielającym. Musi być ona nałożona w gabinecie. Pacjent leży na fotelu dentystycznym przez godzinę pod specjalną lampą, która utwardza preparat i pozwala przeniknąć w głąb szkliwa. Efekt jest bardzo dobry. Pozwala rozjaśnić zęby o kilka tonów. Jest też o wiele droższa, niż metoda paskowa. Trzecia metoda to metoda lampy wybielającej. Naprowadza się strumień światła na każdy ząb i trzyma się tę lampę przez około pół minuty. W ten sposób rozjaśnia się o jeden stopień. Każde następne naświetlenie, powoduje kolejne rozjaśnienie o jeden ton. Jest to czasochłonna metoda i zarazem najdroższa z tych wszystkich, które oferuję swoim pacjentom.

Każda z tych metod ma swoje zalety, jak i wady. Metoda paskowa jest dostępna dla osób z mniejszym zasobem pieniędzy. Druga jest dostępna dla osób chcących uzyskać ładny biały uśmiech. Ja też taką metodą wybielałam swoje zęby. Trzecia metoda jest dla osób bardzo bogatych. Wady są na pewno kojarzone ze zbyt mocnym rozjaśnieniem zębów, co może prowadzić do uszkodzenia szkliwa. Ja staram się najpierw określić jego stan i pod to dopiero dopasować odpowiednią metodę, oraz stopień wybielenia zębów. Nie chcę zbytnio narażać swoich pacjentów, na późniejsze problemy z zębami.