Profesjonalne czyszczenie suchym lodem

Wykorzystanie zaproponowanych przez nas urządzeń do czyszczenia suchym lodem, ich funkcjonalności oraz możliwości, przełoży się na sprawniejszą organizację, skuteczniejsze mycie oraz wygodniejsze usuwanie nawet bardzo trudnych i opornych zabrudzeń. Czyszczenie suchym lodem nadal pozostaje techniką innowacyjną, rzadko wykorzystywaną.

Maszyny do czyszczenia suchym lodem

czyszczenie suchym lodem warszawaWykorzystanie zaproponowanych przez nas urządzeń do czyszczenia suchym lodem (dwutlenkiem węgla w postaci stałej), ich funkcjonalności oraz możliwości, przełoży się na sprawniejszą organizację, skuteczniejsze mycie oraz wygodniejsze usuwanie nawet bardzo trudnych i opornych zabrudzeń. Czyszczenie suchym lodem nadal pozostaje techniką innowacyjną, rzadko wykorzystywaną. Jednak obecność naszych specjalistycznych urządzeń pozwoli rozpowszechnić tę niezwykle skuteczną technikę, która sprzyja błyskawicznemu usuwaniu elementów silikonowych, gumowych, czy też zabrudzeń w postaci plam tłuszczu lub oleju. Także smoła, atrament, żywica, wosk, farby, lakiery, bitum oraz wszelkiego rodzaju kleje nie sprostają sile tej mało inwazyjnej metodzie strumieniowej. Ze względu na swoją skuteczność maszyny ukierunkowane na czyszczenie suchym lodem warszawa pozwalające na użycie granulatu suchego lodu sprawdzą się nie tylko w zakładach produkcji metalowej i odlewniach, ale również w drukarniach i firmach specjalizujących się w przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym lub spożywczym.  Jednak obecność naszych specjalistycznych urządzeń pozwoli rozpowszechnić tę niezwykle skuteczną technikę, która sprzyja błyskawicznemu usuwaniu elementów silikonowych, gumowych, czy też zabrudzeń w postaci plam tłuszczu lub oleju. Także smoła, atrament, żywica, wosk, farby, lakiery, bitum oraz wszelkiego rodzaju kleje nie sprostają sile tej mało inwazyjnej metodzie strumieniowej. Ze względu na swoją skuteczność maszyny do czyszczenia suchym lodem pozwalające na użycie granulatu suchego lodu sprawdzą się nie tylko w zakładach produkcji metalowej i odlewniach, ale również w drukarniach i firmach specjalizujących się w przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym lub spożywczym.

Suchy lód jest produktem całkowicie naturalnym, bezwonnym, niepalnym, bakteriostatycznym. Proces produkcji suchego lodu polega na gwałtownym obniżeniu ciśnienia w komorze napełnionej ciekłym dwutlenkiem węgla – w wyniku czego następuje jego równie szybkie ochłodzenie oraz „zamrożenie” czyli przejście w fazę stałą. Następnie powstały „śnieg” jest prasowany i przybiera określoną formę – mogą to być tzw. peletki– czyli wałeczki o różnych średnicach, można również uzyskać blok o dowolnych kształtach.