Prawdziwy fan Realu Madryt ma wszystko

Piłka nożna jest uważana na najbardziej rozpoznawalny sport na świecie. Mecze piłkarskie zrzeszają miliony ludzi na trybunach i przed ekranami telewizorów. Nic więc dziwnego, że prawdziwi fani z chęcią zaopatrują się we wszelkie gadżety z logo ulubionego klubu. Mogą wypić poranną kawę w kubku z wizerunkiem twarzy najlepszego rozgrywającego, lub zarzucić na ramię torbę z naszywką przedstawiającą logo ukochanej drużyny.

Pościel kibica Realu Madryt

pościel real madrytPrawdziwy fan to taki, który z zapartym tchem ogląda wszystkie mecze swojej ulubionej drużyny. Nawet w dniach najgorszej ich porażki do ostatniej minuty śledzi ich walkę na murawie. Po pierwszej przegranej nie przenosi swojej pasji na rywali, tylko szuka informacji o najnowszych treningach i zmianach w drużynie, z którą jest od początku do końca. W końcu prawdziwy fan Realu Madryt jest nim nawet, kiedy śpi. Wyrwany w środku nocy okrzykiem „Viva” poderwie się na równe nogi, by odkrzyknąć „Los Blancos!”. Może spać po królewsku (a jakże inaczej spałby fan Królewskich?) pod kołdrą w ulubionych barwach. Pościel Real Madryt to coś, co niejeden fan już ma, lub o czym marzy! Każdy może dobrać idealną dla siebie i swojego łóżka. Niektórzy wolą proste i estetyczne wzory – jak samo logo na białej poszewce. Inni pod choinkę czy na urodziny dostali pościel z wizerunkiem najlepszych – Casemiro, Marcelo, Isco i pozostałych. To gadżet potrzebny na spokojny sen prawdziwego kibica. Jak w wypadku każdej pościeli znaleźć można taką, pod którą śpi się trochę lepiej, i taką, która może spędzać sen z powiek. Najlepiej, jeśli materiał poszewki na kołdrę i poduszkę jest dobrze dopasowany. Kołdra w zbyt małej poszewce będzie nieprzyjemnie zwinięta i może być przyczyną dyskomfortu. Kolejnym ważnym elementem jest skład pościeli – niech będzie to produkt oddychający, z naturalnych włókien – jak bawełna. Jeśli ktoś ma prawdziwe szczęście i dzieli życie z drugą połówką, która razem z nim pamięta, w której minucie padł pierwszy gol podczas ostatnich mistrzostw, może zakupić pościel z dwoma poszewkami na poduszki. Jeśli ktoś woli spać osobno, lub ma mniej szczęścia i druga połówka wręcz każe mu spać samemu, wystarczy mu pościel, którą nie będzie musiał się z nikim dzielić.

Wszyscy specjaliści podkreślają, jak istotną rolę w naszym życiu odgrywa sen. Niemal każda dolegliwość czy choroba wymaga, by chory przede wszystkim odpoczywał. Nie kojarzmy jednak snu z lenistwem czy nudą. Kreatywna pościel, szalona nocna lampka albo zawieszona na ścianie flaga ukochanej drużyny nie tylko potrafi zapewnić dobry sen, ale i udany poranek.