Potrzebowałem wynająć podnośnik koszowy z Trójmiasta

Jestem właścicielem dużej firmy remontowej. Ostatnio trafiło mi się ogromne zlecenie. Remont elewacji w dziesięciopiętrowym budynku. Do tej pory nigdy nie miałem zleceń prac na wysokościach. Wiązało się to z tym, że musiałem zadbać o odpowiednie zabezpieczenia dla moi pracowników. Zdecydowałem, że duże bardziej ekonomiczne i bezpieczne będzie wynajęcie podnośnika koszowego niż rusztowania. Musiałem tylko znaleźć odpowiednią maszynę na wynajem, ponieważ na jedno zlecenie nie opłacało mi się jej kupować.

Udało mi się wynająć podnośnik koszowy 

tani wynajem podnośników koszowych w trójmieścieAkurat rozmawiałam na ten temat z moim znajomym, który prowadzi firmę budowlaną. Polecił mi on agencję wynajmu maszyn budowlanych. Powiedział, że sam często korzysta z ich usług, bo takie maszyny są drogie, a mało używanego i nawet jemu nie opłaca się ich kupować. Zadzwoniłem pod podany przez niego numer i zapytałem o tani wynajem podnośników koszowych w trójmieście. Firma akurat miała taką maszynę. Przedstawiciel handlowy przedstawił mi parametry oferowanego przez nich podnośnika koszowego. Był to podnośnik, który mógł pomieścić w koszu nawet trzy osoby. Miał on bardzo duży udźwig, nawet do 250 kilogramów. Wysokość podnoszenia wynosiła do 35 metrów. Maszyna miała dużą kąt nachylenia, dzięki czemu umożliwiała bezpieczne i komfortowe wykonywanie prac wysokościowych. Podnośnikiem tym można było sterować bezpośrednio z kosza lub z poziomu podnośnika. Bardzo mi się podobało szczególnie to pierwsze rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie musiałem zatrudniać dodatkowej osoby do obsługi podnośnika. Oferowany na wynajem podnośnik koszowy miał prawie 200 koni mechanicznych i napęd 4 na 4. Dzięki temu miał bardzo dobre przyśpieszenie i odpowiednie zabezpieczenia w razie poślizgu. Cena wynajmu również była przystępna. Opłatę wnosiło się za każdy dzień wypożyczenia. To była bardzo dobra oferta, dlatego zdecydowałem się z niej skorzystać. Jeszcze tego samego dnia umówiłem się z przedstawicielem handlowym firmy, aby podpisać umowę wynajmu tej maszyny.

Byłem z niej bardzo zadowolony. Była bardzo prosta w obsłudze i umożliwiała szybkie i sprawne przemieszczanie się pomiędzy wysokimi partiami budynku. Dzięki sterownikowi umieszczonemu w koszu moi pracownicy byli samodzielni. Maszyna mimo tego, że często wynajmowana i posiadająca duży przebieg była zadbana. Widać było, że jest zawsze odpowiednio serwisowana, a wynajmujący bardzo o nią dbają. Cieszę się, że udało mi się wynająć podnośnik koszowy w tak dobrej cenie i w dodatku ze względu na lokalizację firmy nie musiałem dopłacać za jej przejazd pod moją budowę.