Potrzebowałam dobrego masażu

Od wielu lat mam pracę siedzącą i niezbyt wiele się ruszam. Kiedy byłam młoda nie sprawiało mi to większego problemu. I tak wszędzie jeździłam samochodem, nie lubiłam zbytnio aktywności fizycznej, więc kondycja nie była mi do niczego potrzebna. Jak się jednak niedawno przekonałam, brak kondycji to nie jedyny mankament takiego trybu życia. Ostatnio zaczęłam czuć, że wszystkie moje mięśnie są zastana, bolały mnie stawy i ledwo się ruszałam, nawet w tej niewielkiej ilości, jaką przecież musiałam się ruszać.

Skorzystałam z profesjonalnego masażu lomi lomi

masaże lomi lomi gdyniaOd lekarza dowiedziałam się, że wszystkie moje mięśnie są po prostu zastane. Powinnam je jakoś rozruszać. Na początku, żeby nie przeżyć zbyt dużego szoku i nie zniechęcić się po intensywnych ćwiczeniach, mogę postawić choćby na masaż. Polecił mi on masaże lomi lomi Gdynia to miejscowość, w której znajdował się gabinet profesjonalnego masażysty, który specjalizował się w masażach lomi lomi. Dowiedziałam się, że są to masaże w stylu hawajskim. To masażu lomi lomi masażysta używa dłoni oraz przedramion. Jest to dokładny masaż całego ciała, który znacząco wpływa na stan psychiczny i fizyczny masowanej osoby. Przede wszystkim pozwala on uwolnić się od stresu. Jest on bowiem przeprowadzany w spokojnej, relaksującej i zapewniającej intymność atmosferze. Wykonuje się go przy akompaniamencie spokojnej muzyki lub śpiewu. Poczytałam trochę opinii na temat tego typu masaży. Wiele osób podkreślało, że zapewnia on głęboki relaks i odprężenie. Masaże lomi lomi trwają od dziewięćdziesięciu minut do ponad dwóch godzin, dlatego w tym czasie można powoli i spokojnie wyciszyć się i zrelaksować. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Dzięki temu, że jest to masaż całego ciała pobudza on krążenie i pracę mięśni. Postanowiłam wobec tego nie zwlekać i od razu zapisałam się do polecanego masażysty. Kilka dni później o umówionej godzinie zjawiłam się w jego gabinecie. Muszę przyznać, że od początku byłam bardzo zadowolona z tej wizyty.

Przede wszystkim podobało mi się, jak to wszystko zostało przygotowane. Czekał na mnie miły kącik, gdzie mogłam przygotować się do masażu. Rozebrałam się i położyłam na łóżku do masowania. Było ono bardzo wygodne. Masażysta wykonał zabieg z pomocą ciepłego, delikatnego olejku, dzięki któremu moje ciało jeszcze bardziej się rozluźniło. Od razu poczułam się lepiej po tym masażu i zapisałam się na kolejne dwugodzinne sesje. Może to dopiero początek mojej dbałości o zdrowie, ale bardzo mi się na ten moment to podoba.