Poszukiwania wkładów zapachowych do pisuaru

Od kilkunastu lat prowadzę własną restaurację. To malutki lokal, ale nawet w tak małym miejscu musiałam zapewnić toalety dla gości. Z racji niewielkości pomieszczenia znajdują się one bardzo blisko stolików przy których goście jedzą swoje posiłki. Ostatnio zauważyłam, że z łazienek, a konkretnie z toalety męskiej, gdzie stoją pisuary unosi się bardzo nieprzyjemny zapach. Klienci nie chcieli przez to siadam przy stolikach, które były najbliżej drzwi do łazienki męskiej. Musiałam coś z tym zrobić.

Kupno wkładek zapachowych do pisuarów w restauracji

wkład zapachowy do pisuaruŻadne odświeżacze powietrza nie działały tak jak powinny. W końcu zdecydowałam się na wkład zapachowy do pisuaru. Słyszałam od znajomych bardzo dobre opinie na temat tego typu produktów. Wszyscy twierdzili, że wkładki są bardzo wydajne, trwałe, a przy tym są bardzo tanie i wystarczają na długo. Udałam się do hurtowni, gdzie zawsze zaopatrywałam się w tego typu produkty i od razu zakupiłam kilka tego typu wkładek. Faktycznie były one bardzo tanie i dostępne w wielu różnych wariantach. Ja zdecydowałam się na takie o zapachu morskim i owocowym, ponieważ uznałam, że taki zapach nie będzie przeszkadzał gościom, a może nawet nie będzie wyczuwalny nigdzie poza łazienką. Już wkrótce okazało się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Najważniejsze dla mnie było to, że takie wkładki przyczyniają się nie tylko do neutralizacji przykrych zapachów wydobywających się z łazienki, ale także pomagają w utrzymaniu czystości pisuaru. Mają one bowiem w swoim składzie substancje chemiczne odpowiedzialne za czyszczenie armatury łazienkowej. Przy czym jest to produkt w pełni ekologiczny, rozpuszczalny w wodzie i bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego. Założyłam takie wkładki w pisuarach w mojej restauracji i muszę przyznać, że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim dlatego, że już pierwszego dnia zauważyłam znaczną różnicę. Najważniejsze okazało się dla mnie to, że wkładki neutralizowały zapach moczu unoszący się z łazienki.

Jednakże nie mniej były dla mnie ważne inne zalety tego typu produktu. Faktycznie okazał się on bardzo wydajny, ponieważ nawet przy dużej eksploatacji wystarczyło go wymieniać raz na kilka tygodni. Do samego końca wkładka działała bardzo dobrze i zabezpieczała pisuar przed osadzaniem się kamienia w trudno dostępnych miejscach, takich jak obrzeża. Następnym razem zamówiłam od razu kilkadziesiąt wkładek na zapas, żeby nie musieć chodzić do hurtowni za każdym razem jak wkład się skończy i trzeba zamontować nowy.