Poszukiwania krówek z nadrukiem na Halloween

Moja córka dostała w szkole od koleżanki cukierki krówki z motywem na święto Halloween. Ponieważ niedługo miałyśmy zorganizować w domu imprezę z okazji tego święta, uparła się ona, żebyśmy kupiły takie cukierki. Nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym je dostać. W końcu poprosiła córkę, żeby zapytała koleżanki, gdzie kupiła cukierki, którymi częstowała dzieci w klasie. Dowiedziałam się, że takie cukierki można dostać w spożywczych sklepach internetowych. Teraz, musiałam tylko znaleźć odpowiedni sklep.

Kupno krówek z kolorowymi nadrukami

krówki z nadrukiem na HalloweenOkazało się, że znalazłam je bez problemu. Że też od razu nie wpadłam na taki pomysł. W jednym z bardzo popularnych sklepów internetowych znalazłam krówki z nadrukiem na Halloween, które tak bardzo chciała dostać moja córeczka. Wiedziałam, że produkty dostępne w tym sklepie są zawsze świeże i zdrowe, dlatego nie obawiałam się kupić cukierków nie widząc ich na oczy. Zresztą sprzedawca zapewniał, że cukierki te mają minimum półtora roczną datę przydatności do spożycia. Dokonałam przedpłaty za przesyłkę i zamówiłam odpowiednią ilość słodyczy. Już kilka dni później paczka została do mnie dostarczona. Byłam bardzo zadowolona z zakupionych krówek, a co najważniejsze spodobały się one również mojej córce. Nadruki na folijkach, w które zapakowane były krówki były bardzo wyraźne i ładne. Znajdowały się na nich dynie, diabelskie różki czy duszki. Obok rysunku były śmieszne hasła dotyczące święta Halloween, typu „cukierek albo psikus”. Nie ma co tu jednak kryć, że najbardziej zadowolona byłam ze smaku cukierków. Przede wszystkim były to prawdziwe krówki, które były twarde z wierzchu i miały miękkie, rozpływające się w ustach nadzienie. Byłam bardzo zadowolona, że je zakupiłam. Podczas imprezy z okazji Halloween podobały się one wszystkim gościom i tak samo bardzo smakowały. Dowiedziałam się także, że takie nadruki na folijkach można samodzielnie spersonalizować. Dzięki temu, już po święcie Halloween dokupiłam córce trochę takich cukierków, tylko zamiast śmiesznych haseł napisałam tam jej imię.

Mogłam sobie na to pozwolić, ponieważ cena tych słodyczy była bardzo niska i przystępna. Dodatkową zachętą dla kupujących był fakt, że im więcej cukierków się zakupiło przy jednorazowej transakcji, tym cena za kilogram była niższa. Krówki są dosyć ciężkimi cukierkami, dlatego nawet kiedy zakupiłam kilka kilogramów jednocześnie bardzo szybko je zjedliśmy razem z domownikami. Od tego czasu bardzo często korzystam z zamawiania cukierków przez ten sklep internetowy.