Pończochy czy rajstopy?

Każda kobieta chce wyglądać jak najbardziej kobieco. Dzięki temu, że na rynku jest tak szeroki wybór różnorodnych produktów, można dobrać takie propozycje, które sprawią, że będzie można lepiej prezentować się w danej kreacji. W przypadku ubierania spódniczek czy sukienek, ważnym dodatkiem są idealne rajstopy. 

Co jest bardziej eleganckie i seksowne?

strip pantyNajczęściej spotkać się można przede wszystkim z rajstopami oraz pończochami. Pończochy uznawane są powszechnie za bardziej kuszące od rajstop. Wspaniale wysmuklają one całe nogi i są o wiele bardziej seksowne od zwyczajnych rajstop. Pończochy samonośne mają taśmy silikonowe, które podszyte są do wewnętrznej strony górnej opaski, dzięki czemu nie potrzebujemy nosić do nich specjalnego pasa do pończoch. Mogą one też uciskać górną część uda, co nie sprzyja odpowiedniemu krążeniu, dlatego warto zostawić je szczególnie na wyjątkowe okazje, a nie do użytku codziennego. Z pewnością powinny z nich zrezygnować osoby o okrąglejszych kształtach, ponieważ uciskające pończochy samonośne mogą powodować nieestetyczną fałdkę na nodze, co niekorzystnie będzie się prezentować i może odznaczyć mankamenty. Dlatego wybierając odpowiednie pończochy, powinno się przede wszystkim kierować obwodem uda. Z kolei rajstopy są najbardziej popularną bielizną wśród kobiet. Klasyczne, czyli czarne lub beżowe, to must have w każdej kobiecej garderobie. Jednakże w dzisiejszych czasach możemy spotkać się z wieloma nie tylko wzorami, ale i również kolorami czy nawet modelami rajstop, co pozwala na szerszą możliwość wariacji stylistycznych. Charakteryzują się również odpowiednim rozmiarem, grubością, co należy do najważniejszych parametrów rajstop. Grubość należy dobrać do panującej pogody, co pozwoli na noszenie swoich ulubionych spódniczek i sukienek niezależnie od pory roku. Wśród ofert pojawiły się również strip panty, które są najseksowniejszym wyborem. Jednakże takie modele używa się przede wszystkim do upojnej nocy z partnerem, aniżeli do codziennego użytku. Takie propozycje pozwolą na lepsze pokazanie nóg, co jest w stanie obudzić wszystkie zmysły swojego partnera i urozmaicić wspólny, romantyczny wieczór przeznaczony tylko dla dwojga. 

Wybór różnorodnych produktów w dzisiejszych czasach jest naprawdę szeroki. Dzięki temu nie ma żadnego problemu z dobraniem idealnym propozycji, które można ubierać niezależnie od dnia czy nawet sezonu. Takie wyeksponowanie całych nóg jest dobrą propozycją dla każdej kobiety, niezależnie od tego jakiej jest postury.