Okrągłe lustra w łazience

Hasło remont łazienki w bardzo sporej części naszego społeczeństwa budzi niewyobrażalny strach. Od razu pojawiają się myśli o tym, ile to kosztuje, ile to potrwa, czy ile nerwów nas czeka przy takim remoncie. Ja zawsze lubiłam remonty, bo to oznaczało, że w domu będzie coś nowego. Wybieranie i szukanie nowych projektów zawsze było dla mnie ogromną frajdą. W tym przypadku nie było ani trochę inaczej. 

Świat okrągłych luster

ścienne lustra okrągłeRemont łazienki przechodził przez naszą myśl średnio 2 razy w tygodniu, jednak bardzo długo nam zajęło, aby zająć się akurat tym pomieszczeniem. Zawsze coś wypadało, albo pieniądze, które mieliśmy odłożone na ten cel przeznaczaliśmy na jakiś wyjazd, albo coś innego. Jednak stało się. Oboje stwierdziliśmy, że to jest już ten czas, kiedy trzeba to zrobić. Ja stwierdziłam, że skoro do tego remontu tyle się zabieraliśmy, to muszę urządzić tą łazienkę w takim stylu, aby wyglądała dobrze, przez następne kilka lat. Szukałam różnych projektów w internecie i w końcu drogą kompromisu wybraliśmy jeden. W sklepie byliśmy całkowicie zgodni ze sobą, co do wyboru kafelek, umywalki, nowej wanny, dywaników, wszelkich możliwych dodatków, jednak jak się okazało największym problemem dla nas był wybór lustra. Kiedy ja poszłam oglądać ścienne lustra okrągłe, to mój mąż stwierdził, że jemu tego typu lustra podobają się najmniej i on by wołał coś zupełnie innego. Ja natomiast nie widziałam w naszej łazience innego rozwiązania, niż właśnie okrągłe lustra. Tak było w projekcie, który wybraliśmy i takie lustro mieliśmy poprzednio i świetnie sprawdzało się w naszym metrażu. Nie spodziewałam się, że żadne z nas nie będzie chciało odpuścić tak błahego sporu, jakim jest wybór lustra. Stwierdziłam, że remont możemy i tak zaczynać, bo udało nam się już kupić wszelkie potrzebne rzeczy do tego, a lustro dokupimy na sam koniec, kiedy będziemy mogli ocenić już na żywo, które będzie się lepiej prezentować w pomieszczeniu. I tak po kilku tygodniach remontu, jak zobaczyliśmy efekt końcowy, mąż sam przyznał, że te ścienne okrągłe lustra będą lepiej pasować. 

Jak się okazało przy naszym remoncie, powód do sporu można znaleźć każdy, nawet najmniej istotny. Dobrze, że nam udało się wybrać odpowiednie lustro, które nie tylko sprawdza się pod względem metrażu, ale przy tym bardzo ładnie się prezentuje i absolutnie dopełnia wygląd naszej łazienki. Przy remontach warto jest mieć zaplanowane wszystko wcześniej, mieć gotowy projekt, aby w sklepie nie marnować czasu na dobieranie i dopiero planowania wszystkiego od podstaw.