Okno dachowe obrotowe drewniane

Marka na rynku okien dachowych, oferująca produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nowoczesna technologia obróbki drewna i przygotowania surowców, kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego oraz badania jakości przeprowadzane przez niezależne laboratoria są gwarancją wysokiej jakości okien dachowych. Dzięki zastosowanemu wzornictwu przemysłowemu metalowych elementów okładziny zyskuje nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Drewniane elementy okien wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości drewna sosnowego, które jest klejone warstwowo, impregnowane i pokrywane ekologicznym akrylowym wykończeniem.

Zalety okien drewnianych OptiLight

najlepsze okna optilight 78x118To sosnowe okno jest proste i eleganckie i będzie pasować do klasycznych wnętrz. Profil na zewnątrz pokryty jest blachą aluminiową, która chroni przed przeciekaniem, wiatrem, śniegiem. Drewno wewnątrz pokryte jest lakierem bezbarwnym, dzięki czemu widoczna będzie piękna struktura drewna. Kolor blach przystosowany jest do wszystkich kolorów dachówek i innych pokryć dachowych. Okna dachowe posiadają znak CE. Marka należy do grupy drugiego największego producenta okien dachowych na świecie. To dobra jakość za rozsądną cenę. Kołnierz jest niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowy montaż okna dachowego w połaci dachowej. Precyzyjnie zaprojektowane elementy obróbki blacharskiej umożliwiają szczelną i trwałą integrację okna z pokryciem dachowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ głównym zadaniem obróbki blacharskiej jest odprowadzenie wody i śniegu z okna oraz ochrona przed wiatrem. Obróbki wykonane są z blachy aluminiowej pokrytej lakierem poliestrowym. Podstawowym kolorem jest szarobrązowy, dzięki czemu okna dopasowują się do standardowych kolorów pokryć dachowych. Kołnierze służą do łączenia okien z zadaszeniem i to zadaszenie decyduje o ich doborze. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów pasujących na najlepsze okna optilight 78×118. To niewątpliwy atut tej marki. Można ulepszyć okno dachowe za pomocą rolet zaciemniających, markiz, rolet, żaluzji plisowanych. Pokój będzie przytulny i  elegancki. Co ważne kompatybilne są nie tylko akcesoria manualne, ale także elektro i solarne. Jeśli plany dotyczą zamontowania świetlika wysoko, poza zasięgiem ręki, zawsze można wyposażyć w roletę solarną lub elektryczną, markizę, żaluzję, tylko po to, aby obsługa była łatwa i szybka.

Okna wyposażone są w jednokomorowe pakiety szybowe zapewniające doskonałe właściwości izolacyjne oraz doskonałe właściwości akustyczne. Drewniane elementy okien OptiLight wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości drewna sosnowego, które jest klejone warstwowo, impregnowane i pokrywane ekologicznym wykończeniem akrylowym. Drewno zabezpieczone jest od strony zewnętrznej profilami aluminiowymi odpornymi na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Drewniane skrzydło zostało wyposażone w plastikowe narożniki chroniące te delikatne miejsca przed wilgocią.