Nowoczesna forma paznokci

Każda z nas marzy o przepięknych i zadbanych dłoniach. Długich bądź ładnie umalowanych paznokciach. Bywa i tak, że nie potrafimy zapuścić paznokci, gdyż są albo kruche, albo ubijają się podczas prac domowych i niestety pozostaje nam nic innego jak tylko pielęgnować krótkie paznokcie i malować je w neutralnym kolorze. Czy aby zawsze? 

Długie paznokcie bez zapuszczania

formy dual system formsDługie paznokcie, jeżeli mamy dobra manicurzystkę, mogą być naprawdę na wyciągnięcie ręki. Chociażby  formy dual system forms to idealna stylizacja dla naszych paznokci. One są silikonowe, dzięki czemu, nie niszczą paznokcia jak tips. Szablon nakładamy na paznokieć nadlewamy żelem, w tedy tworzy nam się szkielet najbardziej pożądanego przez nas kształtu, kolejno zdejmujemy formę i wykonujemy resztę operacji. Co ciekawe wszystko przebiega cały czas tak samo jak w tedy, kiedy robimy tipsy czy zwykłe paznokcie hydrydowe. To nowoczesna forma przedłużania, która pokochały klientki. Jeżeli zaś długie paznokcie nie przypadły nam do gustu, chociażby ze względu na pracę, to warto pomyśleć tylko na nałożeniu hybrydy na krótkich paznokciach, po pierwsze, nie trzeba tyle kombinować i co chwila zmywać paznokci oraz ich malować, a po drugie hybryda utrzymuje się bardzo długo, powiedzmy nawet do 1,5 miesiąca, jedyne co to widać efekty odrastania paznokci. Jeżeli ktoś nie lubi hybryd , bo przykładowo uczulają, to warto zrobić sobie żel na paznokcie, on jest najbardziej obojętny dla naszej skóry i paznokci. Zwłaszcza dla tych, którzy mają problemy z hybrydami. Ceny w gabinetach za usługi manicure wahają się w cenach od 50 złotych do 150 złotych. Czasami nie warto się sugerować cena, gdyż cena jest często adekwatna do jakości usług, tak więc bardzo istotne jest, gdzie pójdziemy i do kogo. Istotne jest również to, jakie doświadczenie ma manicurzystka i czy ma otwarty umysł na nowości i prośby oraz pomysły klientki. Zaś metoda kształtowania paznokcia bez użycia tipsa jest naprawdę nowoczesnym i genialnym rozwiązaniem i niemal każdy gabinet powinien posiadać możliwość zrobienia manicure tą metoda.

Gabinety kosmetyczne coraz bardziej się rozwijają. Metody robienia paznokci idą cały czas do przodu i są coraz bardziej subtelne jeżeli chodzi o wygląd. Czasy kiedy grube tipsy były modne, poszły w odstawkę. Teraz modne są subtelne i delikatne migdałki albo kwadratowe paznokcie. Moda się zmienia, paznokcie mają pasować do stylu życia właścicielki. Pamiętajmy, że dłonie to wizytówka kobiety i one muszą być zadbane zawsze.