Niezapomniany wyjazd firmowy

 

W każdej firmie warto zorganizować imprezę firmową lub wspólny wyjazd. Jest to najlepszy sposób na integrację pracowników – ci, którzy pracują od lat, będą mogli poznać tych nowych. Poza tym zespół, w którym panuje sympatyczna atmosfera, jest zdecydowanie bardziej efektywny. Jeżeli planujesz organizację takiej imprezy, warto pomyśleć o atrakcjach.

Tory przeszkód dla dorosłych

dmuchane tory przeszkódOczywiście, impreza firmowa może być także wyjściem na wspólne jedzenie. Jest to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Impreza lub wyjazd firmowy może być jednak jeszcze ciekawszy. Warto wpleść w jego przebieg jakieś gry zespołowe. Pomogą one zacieśnić więzi między pracownikami. Chociaż zabawa pozostaje zabawą, odpowiednio przeprowadzone gry zespołowe mogą pomóc uczestnikom wyjazdu wczuć się w przedstawianą sytuację. Przy wyborze idealnego miejsca, zazwyczaj wybór pada na pole paintballowe lub wspólny camping. Jeżeli chcesz postawić na coś nietypowego, świetną alternatywą będą unikatowe dmuchane tory przeszkód. Chociaż może to wydawać się dziecinne, istnieją takie modele torów, które dedykowane są tylko i wyłącznie dorosłym. Ich dużą zaletą jest to, że można rozstawić je wszędzie. Są także stuprocentowo bezpieczne, nie musisz więc obawiać się, że ktoś zrobi sobie krzywdę podczas wspólnej zabawy. Mając tor przeszkód, możesz wymyślić wiele grupowych gier – podzielić uczestników na zespoły, a później ustalić za cel rozgrywki np. zdobycie jakiegoś przedmiotu, który zostanie ukryty na torze. Podczas takich zabaw, możesz zauważyć, jacy tak naprawdę są twoi pracownicy poza pracą. Niektórzy z nich mogą być urodzonymi liderami, inni siewcami pomysłów. Brak skrępowania dress codem oraz otoczeniem miejsca pracy może sprawić, że pracownicy wyzwolą z siebie potencjał, o którym nawet wcześniej nie wiedziałeś. Wypożyczalnie torów mają bardzo szeroką ofertę torów z różnymi przeszkodami oraz atrakcjami, które spodobają się każdemu – w końcu w każdym z nas jest jeszcze odrobina dziecka, która nigdy nie odmówi dobrej zabawy i rozrywki. Możesz wybrać tor z wieloma tunelami, co pozwoli ci zorganizować wyścigi w czołganiu się. Innym świetnym pomysłem będzie wybór podłużnego toru i urządzenia biegu „na Księżycu”, czyli z brakiem twardego gruntu pod nogami.

Wyjazdy służbowe nie zawsze muszą być sztywnym wyjściem do restauracji. Pamiętaj, że kreatywne podejście do imprez integracyjnych to podstawa, aby twoi pracownicy nie nudzili się i nie szukali zajęcia w telefonach, tym samym odcinając się od możliwości porozmawiania i poznania swoich kolegów z pracy.