Najwygodniejsza metoda na przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów metodą clip in jest jednym z najpopularniejszych sposobów na jaki decydują się kobiety chcące przedłużyć swoje włosy. Metoda ta jest tania, wygodna, a także minimalizuje wszelkie wady przedłużania jednocześnie nie eliminując zalet. Ponadto nie obciąża naszych włosów tak mocno, jak inne sposoby i nie wymaga od nas aż tak ogromnego poświęcenia czasu włosom doczepianym.

Włosy przedłużane sposobem clip in

doczepiane włosy clip inPomimo tego, że na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele metod przedłużania włosów, tak wciąż wiele kobiet jest wiernych metodzie clip in. Jest to spowodowane faktem, że taka metoda okazuje się najwygodniejszą, najzdrowszą i przede wszystkim najtańszą. Poza tym włosy utrzymują się dzięki niej dłużej w dobrej kondycji. Doczepiane włosy clip in możemy kupić w dwóch wariantach: w postaci włosów naturalnych, oraz syntetycznych. Te drugie oczywiście są znacznie słabszej jakości, aczkolwiek jeżeli planujemy zakładać nasze włosy na przykład jedynie w weekend, gdy wychodzimy z przyjaciółmi na miasto, to mogą one okazać się wystarczające. To prawda, że niszczą się znacznie szybciej niż włosy naturalne, ale przy odpowiedniej ich pielęgnacji możemy znacząco przedłużyć ich dobry stan. Ponadto w sytuacji, gdy takie włosy zaczną nam się mechacić nie musimy ich od razu wyrzucać do kosza, bowiem można je naprawić za pomocą żelazka, lub prostownicy. Dobrej jakości włosy syntetyczne są odporne na wysokie temperatury, a wręcz takie je naprawiają. Oczywiście nie należy przesadzać, ale ustawiając żelazko lub prostownicę na średnią moc i prostując w ten sposób włosy, one wówczas się wygładzą, zmechacenia znikną, a włosy zaczną wyglądać jak nowe. Należy jednak pamiętać, że im dłużej je będziemy nosić, tym częściej tego zabiegu będą od nas wymagać. Dlatego chcąc zakładać włosy na co dzień lepiej jest wybrać włosy naturalne, które posłużą nam znacznie dłużej nawet od tych, które byśmy nosiły przy metodzie trwałej. Nie nosząc takich włosów po domu, nie śpiąc w nich i nie myjąc ich tak często tym samym oszczędzamy im potencjalnych sytuacji narażających włosy na zniszczenie, więc tym samym służą nam dłuższy czas.

Zakładanie doczepów jedynie podczas wyjścia z domu sprawia, że nie obciążamy też tak mocno naszych włosów niż w przypadku trwalszej metody. To sprawia, że wszystkie wady noszenia przedłużanych włosów dotyczące właśnie ich trwałości są zminimalizowane, a my możemy cieszyć się doczepianymi włosami dłuższy czas. Poza tym obecnie spinki zamontowane w taśmach takich włosów posiadają sylikonowe wstawki, dzięki którym nie musimy naszych włosów tapirować i niszczyć, bowiem taśmy będą się trzymały stabilnie bez tego zabiegu.