Najczęściej wybierane fronty kuchenne

Nadeszła wiosna. Wiele osób stoi więc przed wyzwaniem, jakim jest mniejszy lub większy remont w domu. Najchętniej przeprowadzamy go właśnie w miesiącach wiosennych, kiedy jest ciepło, ale nie upalnie, a większość dni jest bardzo słonecznych. Jednym z najczęściej remontowanych pomieszczeń są kuchnie. W końcu to one narażone są na najczęstsze zniszczenia różnego rodzaju. My w tym roku również zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie remontu kuchni. Nasz znajomy prowadzi firmę stolarską, która zajmuje się robieniem mebli na wymiar i postanowiliśmy skorzystać z jego usług. 

Błyszczące fronty akrylowe

wzmocnione fronty akrylowe - producentMieszkanie po remoncie zawsze poprawia nam nastrój i sprawia, że chętniej przebywamy w domu. My w tym roku również zdecydowaliśmy się na zmiany, głównie w kuchni, gdzie do wymiany są całe meble. Obecne kupiliśmy w sklepie i nie posłużyły nam one zbyt długo. Dlatego teraz uznaliśmy, że najlepiej będzie zamówić meble na wymiar i samemu zdecydować, jak mają one wyglądać i z jakich materiałów mają być wykonane. Chcemy mieć nowoczesną kuchnię i bardzo mocno spodobały nam się szafki z połyskiem. Ich dużym plusem jest to, że dzięki nim optycznie powiększymy naszą niedużą kuchnię w mieszkaniu. Złożyliśmy więc zamówienie u mojego znajomego, od którego dowiedzieliśmy się, że coraz więcej klientów decyduje się na szafki z błyszczącymi frontami. Najczęściej wybierane są wysokiej jakości, wzmocnione fronty akrylowe – producent takich płyt musi więc być bardzo zadowolony z wciąż rosnących dochodów. Producenci takich płyt mają oferują co prawda dość nieduży wybór kolorów, ale, jak ktoś nie jest wybredny, to spokojnie wybierze coś dla siebie. Fronty akrylowe są chętniej wybierane od frontów lakierowanych głównie z tego względu, że są bardziej trwałe i odporne na zniszczenia. A to jest bardzo ważne, szczególnie przy szafkach, które mają się znaleźć w naszych kuchniach. Co ciekawe, nasz znajomy stolarz powiedział nam, że czas oczekiwania na płyty akrylowe po ich zamówieniu jest o wiele krótszy, od czasu oczekiwania na płyty lakierowane.

Nasz znajomy ma zakład stolarski, w którym wykonuje meble na wymiar. Postanowiliśmy w tym roku skorzystać z jego usług, zdecydowaliśmy się, bowiem, na remont kuchni. Szafki w naszej kuchni będą miały błyszczące fronty. Do wyboru mieliśmy albo płyty lakierowane, albo akrylowe. Idąc za poradą naszego znajomego, zdecydowaliśmy się ostatecznie na płyty akrylowe, z tego względu, że są one bardziej odporne na zniszczenia  mają głębszy połyski. Dzięki temu wyglądają jak kolorowe lustra w kuchni.