Mydelniczki w stylu retro

Niedawno uznaliśmy, że nadszedł najwyższy czas na zmianę wystroju w naszej łazience. Chcieliśmy, aby to pomieszczenie stało się ciekawsze oraz bardziej praktyczne. Zaczęliśmy więc od przejrzenia różnorodnych inspiracji, aby znaleźć taki styl, który nam obojgu najbardziej odpowiada. Do tej pory nasza łazienka się niczym szczególnym nie wyróżniała, co postanowiliśmy zmienić. Chcieliśmy, aby miejsce to stało się bardziej oryginalne oraz ciekawe. Zdecydowaliśmy się na stylistykę retro, ponieważ oboje się nią zachwyciliśmy.

Łazienka retro – dobór mydelniczki

stylowa mydelniczka retroW stylu retro bardzo nam się spodobały ciekawe akcenty, które mogą uczynić wnętrze bardzo oryginalnym. Elementy inspirowane poprzednimi epokami przyciągają wzrok i sprawiają, że nawet niewielkie pomieszczenie może się prezentować niebanalnie. Na samym początku zmieniliśmy umeblowanie swojej łazienki, aby pasowało ono do nowego stylu. Następnie nadszedł czas na dobór odpowiednich akcesoriów. Obawialiśmy się, że nie uda nam się znaleźć czegoś w odpowiednim stylu, ale na szczęście bardzo się myliliśmy. Od razu wpadła nam w oko stylowa mydelniczka retro. Wiedzieliśmy, że taki model to strzał w dziesiątkę. Zdecydowaliśmy się na mydelniczkę wykonaną ze stali nierdzewnej, ponieważ bardzo łatwo się takie modele czyści. Mieliśmy do wyboru różne kolory. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na złoty, ponieważ mamy kilka innych elementów w swojej łazience właśnie o takiej barwie. Połączenie bieli mebli ze złotymi dodatkami doskonale pasuje do stylu vintage. Takie zestawienie pięknie wygląda oraz sprawia, że nasza nowa łazienka wygląda świetnie. Pomieszczenie to nabrało zupełnie nowego charakteru, a wcale nie zmieniliśmy w nim zbyt wiele – tylko część mebli oraz dodatki. To właśnie akcesoria retro miały największy wpływ na nową estetykę naszej łazienki. Stylowa mydelniczka jest przedmiotem bardzo praktycznym i pięknym, co jest jej wielką zaletą. Cieszę się, że udało nam się znaleźć takie estetyczne akcesoria w stylu retro.

Myślę, że zmiana wystroju naszej łazienki była świetnym pomysłem. Zwyczajne oraz dosyć nudne pomieszczenie udało nam się zmienić w miejsce ciekawe oraz oryginalne. Akcesoria w stylu vintage doskonale dopełniły całość, podkreślając wybrany przez nas styl. Najbardziej podoba mi się mydelniczka, która świetnie się prezentuje, a przy okazji jest przedmiotem w pełni praktycznym. Bardzo lubię elementy łączące funkcjonalność oraz piękną estetykę. Dzięki temu udało nam się znaleźć mydelniczkę, która stanowi dekorację dla naszej łazienki.