Metoda biorezonansowa kluczem do rozpoznania własnego zdrowia

Warto co jakiś czas a nawet regularnie poddawać się badaniom kontrolnym. Istnieje wiele metod diagnostycznych. Różnią się ceną, dostępnością i precyzją. Rozmaite sposoby badań dostosowane są do różnych jednostek chorobowych. Jedne pasożyty można wykryć badając krew, natomiast alergie i uczulenia wykrywa się poprzez badania skórne i obserwację odczynów – reakcji na alergeny. Kompleksowa diagnostyka możliwa jest dzięki metodom alternatywnym, czyli biorezonansowi. Fale elektryczne przebiegające przez skórę i ciało mogą udzielić nam odpowiedzi na pytanie o nasze zdrowie. 

Wczesne rozpoznanie chorób dzięki biorezonansowi

metoda biorezonansowaAlternatywne leczenie stało się możliwe dzięki prostym i podstawowym prawom fizyki. Prąd zmienny, który wykorzystuje metoda biorezonansowa, przepływa przez ciało i odbija się od przeszkód, które napotka na swojej drodze. Np. pasożyty i bakterie dają się zauważyć na zasadzie odbitych fal magnetycznych o zróżnicowanej częstotliwości. Pacjent nie musi wykonywać żadnych czynności podczas badania. Wystarczy, że siedzi wygodnie w gabinecie medycznym i trzyma w dłoniach przekaźnik biorezonansowy. Osoba przeprowadzająca diagnozę obserwuje bacznie zmiany i reakcje fal prądowych. jeśli stwierdzi odchylenia od normy, jest to znak, że w ogranizmie znajduje się jakiś czynnik patologiczny. Może to być pasożyt, którego trudno wykryć w badaniu krwi, moczu czy kału. Może też pojawić się groźna bakteria. Leczenie i diagnozowanie alergii jest także częste przy pomocy tej metody. Impulsy elektryczne to czyste prawa fizyki, którym można zaufać. Są godne polecenia, gdyż na efekty i na diagnozę nie trzeba długo czekać. W zasadzie wynik badania odczytywany i analizowany jest na bieżąco, jeszcze tego samego dnia, w obecności pacjenta. Dlatego ta metoda zyskuje rzesze zwolenników i entuzjastów. Tam, gdzie nie wystarczają tradycyjne, konwencjonalne środki, warto zaufać sprawdzonym metodom alternatywnym, takim, jak opisana wyżej metoda biorezonansowa. Jej skuteczność docenili mieszkańcu Stanów Zjednoczonych i wielu europejskich krajów.

Szukając dobrego diagnosty czy laboratorium, warto też zainteresować się nowymi, młodymi metodami alternatywnych badań. Szukając przyczyn złego samopoczucia, chorób, infekcji i pogarszającego się zdrowia, warto wypróbować to, co oferuje metoda z wykorzystaniem biorezonansu. Fizyka sama dostarcza nam narzędzi, które mogą skutecznie pomóc w wykryciu pasożytów, alergenów i innych patogenów chorobotwórczych. Dzięki temu możemy szybciej podjąć leczenie i cieszyć się zdrowiem.