Meble na wymiar są wykonywane przez stolarzy

Moja siostra poprosiła mnie o pomoc. Jestem architektem wnętrz i uwielbiam moją pracę. Wielu znajomych robi coś czego nie lubi ale musi to robić bo mają dzięki temu dobrą wypłatę. Ja mam to szczęście, ze tak mi się w życiu poukładało, że mogę robić coś co uwielbiam i jeszcze dzięki temu dobrze zarabiam. Pracuję w dużej firmie. Mam wielu zadowolonych klientów, sporo zleceń. Pracuję w nienormowanych godzinach. Jednego dnia więcej drugiego mniej. Nie przeszkadza mi to. Moja praca jest wymagająca ale lubię nowe wyzwania i motywuje mnie to do działania.

Warto inwestować w meble na wymiar

meble na wymiar - trójmiastoCały czas się szkolę, biorę udział w różnisz kursach, chcę mieć wiedzę na każdy temat w mojej branży. Siostra kupiła mieszkanie i poprosiła mnie żebym pomogła jej je urządzić. Mieszkanie nie było duże ale bardzo dobrze ustawne. Kiedy je zobaczyłam od razu wiedziałam jak je urządzić żeby było funkcjonalne. Siostra mieszkała z narzeczonym i nie mieli na razie dzieci. Jednak planowali je i od razu dałam znać, że mniejszy pokój mógłby w przyszłości być pokojem dziecięcym. Zaproponowałam siostrze żeby zainwestowała z narzeczonym w meble na wymiar. W przedpokoju miała skos, który można było fajnie zagospodarować meblami wykonanymi przez stolarza na zamówienie. Meble tradycyjne nie byłyby funkcjonalne, nie pomieściłyby dużo rzeczy więc odradziłam je siostrze. Z tego względu, że pracuję już w branży wiele lat mam spore doświadczenie i dużo znajomości. Poleciłam siostrze sprawdzonego stolarza, z którym miałam już przyjemność kilka razy pracować. Pan Kamil jest bardzo doświadczony i ma wiele zleceń. Ciężko się do niego dostać ale dla mojej siostry znalazł czas. Meble na wymiar – trójmiasto można kupić w różnych cenach. Warto spotkać się ze stolarzem i zobaczyć jakie ma dla nas propozycje. Co może wykonać i w jakiej kwocie. Stolarzy jest sporo na rynku jednak nie każdy dobrze wykonuje swoją pracę. Warto zainwestować w meble na wymiar – trójmiasto dobrej jakości, które będą nam długo służyły.

Siostra miała to szczęście, że pan Kamil szybko do niej podjechał. Zaprojektował jej piękne meble nie tylko do przedpokoju ale także do salonu i sypialni. Czas oczekiwania nie był za długi a kwota przystępna. Zdecydowali się zainwestować w meble na wymiar bo posłuchali się moich rad i spodobały im się bardzo pomysły i projekty przygotowane przez stolarza. Projekt mi tez się spodobał ale efekt końcowy był jeszcze lepszy. Mieszkanie było bardzo ładnie urządzone. Podobało mi się i cieszyłam się, ze zdecydowali się posłuchać moich rad.