Masaż w Poznaniu

Staram się dbać zarówno o moje ciało, jak i o moją psyche. Moja praca jest dość mocno stresująca i wyczerpująca, dlatego bardzo duża wagę przywiązuję do tego, aby o siebie zadbać po pracy i dobrze się odstresować. Uprawiam jogę, medytuję, a także staram się jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. Bardzo dobrze robi to zarówno mojemu ciału, jak i mojej psychice. Bez tego chyba bym zwariowała, a tak udaje mi się cały czas utrzymać w miarę dobrą formę. Dzięki temu udaje mi się dobrze funkcjonować w pracy i osiągać coraz większe sukcesy.

Niedrogie masaże w Poznaniu

masaż - poznańPonadto, oprócz wszystkich wyżej wymienionych sposobów na odstresowanie się, mam jeszcze jeden, który bardzo, ale to bardzo lubię i który także staram się sobie zapewnić przynajmniej raz w tygodniu. Jest to masaż relaksacyjny. Bardzo lubię mieć robiony masaż – Poznań na szczęście pełen jest dobrych i niedrogich masażystów. Ja od lat jestem wierna pani Kasi, która robi mi taki masaż, że kompletnie odpływam i zapominam o całym świecie. Jest to zazwyczaj masaż całego ciała, który trwa godzinę, chyba, że mam mniej czasu, wtedy decyduję się na półgodzinny masaż samych pleców. W gabinecie pani Kasi można się rozluźnić już od samej atmosfery – wszędzie palą się pięknie pachnące świece, światło jest przygaszone wprowadzając tym samym bardzo przytulną atmosferę. Przyznam się jednak, że pierwsze masaże, jakie tam przeżyłam były dla mnie dość trudne, pani Kasia robi masaż bardzo silnie, ale dzięki temu po takim masażu mięśnie są kompletnie rozluźnione i człowiek czuje się po nim jak młody bóg. Ja właśnie tak się czuję za każdym razem, kiedy wychodzę z salonu pani Kasi. A co ważne, masaże u niej są naprawdę w bardzo korzystnych cenach, jeśli porównamy stosunek jakości usługi do jej ceny. Pani Kasia jest dyplomowaną masażystką i widać, że jest naprawdę profesjonalistką w tym, co robi. A do tego bardzo to lubi. Już nie raz zdarzyło mi się zjawić u niej z jakimiś dolegliwościami, które dzięki umiejętnemu masażowi znikały od razu po sesji.

Masaż jest doskonałym sposobem odstresowania się, zadbania zarówno o swoje ciało, jak i o swoją psyche. Warto jest raz na jakiś czas korzystać z usługi masażu, jest to bardzo ważne dla higieny psychicznej. Co istotne, taki masaż pomaga usunąć  z naszego ciała wszelkie napięcia, nawet takie, z których nie zdajemy sobie kompletnie sprawy. Warto jest zainwestować w siebie, sprawić sobie taki masaż od czasu do czasu, jest to naprawdę inwestycja, która zwróci się w dwójnasób.