Leczenie zębów to dobra praca

Jestem na studiach. Uczę się jak dbać i pomagać moim przyszłym klientom w dbaniu o piękny uśmiech. Moja mama jest stomatologiem i prowadzi prywatny gabinet. Od małego podobała mi się jej praca dlatego zdecydowałam się iść  w tym samym kierunku. Moja mama jest dla mnie inspiracją. Miałam do czynienia z różnymi opiniami odnośnie pracy dentysty. Moi znajomi mieli różne doświadczenia jeśli chodzi o tą kwestię ale ja zawsze twierdziłam, ze trzeba trafić do odpowiedniej osoby a wtedy każdy będzie zadowolony. Prywatny gabinet mojej mam znajdował się w centrum miasta. Było w nim jedno stanowisko i kiedy tylko mogłam pomagałam mojej mamie.

Dentysta to dobry zawód

dobry stomatolog z rzeszowaNa początku zapisywałam pacjentów w z czasem byłam bliżej pacjentów w gabinecie. Przygotowywałam niezbędne sprzęty i podawałam wodę czy sprzątałam sprzęty po zabiegach. Lubiłam tą pracę. Szczególnie podobało mi się podejście mojej mamy do dzieci. Bardzo chętnie organizowała darmowe wizyty dla dzieci. Pokazywała im sprzęty, którymi można dmuchać w ząbki lub wiercić. Każde dziecko cieszyło się kiedy obniżałyśmy lub podwyższałyśmy fotel. Dobry stomatolog z Rzeszowa na pewno jest doceniany przez pacjentów. Zdecydowałam się na tą pracę bo wiedziałam, że nie każdy ma takie dobre podejście i wielu dentystów robi swoją pracę bez szczególnego zaangażowania. Ja chciałam dawać dobry przykład jak powinno się dbać o każdego klienta. Mama uważała, że nadaję się do tej pracy. Dzięki niej mogłam uczestniczyć w czyszczeniu zębów, usuwaniu, leczeniu kanałowym. Na bieżąco miałam kontakt z takimi zabiegami. Ustaliłyśmy, że jak skończę szkołę to w gabinecie zrobimy remont i mama zakupi mi fotel dentystyczny z wyposażeniem żebym mogła u niej w gabinecie przyjmować swoich pacjentów. Bardzo ucieszyłam się z jej propozycji. Wiedziałam, że to dla mnie ogromna szansa. Wielu moich rówieśników nie mogło liczyć na takie wsparcie i pomoc. Nie jest łatwo znaleźć zatrudnienie w naszym zawodzie. Jest spora konkurencja a prywatne gabinety nie chętnie przyjmują osoby młode od razu po studiach. wiedziałam, że mam sporo szczęścia, ze moja mama ma takie możliwości i nie będę musiała się martwić o swoją przyszłość.

Już nie mogę się doczekać aż będę mogła zacząć pracę z moja mamą. jestem bardzo zmotywowana i gotowa do działania. Moim marzeniem jest leczyć dzieci. już z mamą na ten temat rozmawiałam i moja mama zajmowałaby się tylko pacjentami dorosłymi ja natomiast leczyłabym zęby dzieciom. Bardzo cieszyłam się, że mama się na to zgodziła i wspierała mnie w mojej decyzji.