Klienci chętnie zamawiają moje moskitiery

Jakiś czas temu zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Miałam małe dzieci i chciałam jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Do tej pory pracowałam jako przedstawiciel handlowy i niestety musiałam często wyjeżdżać dlatego pomyślałam, że gdybym miała swoją firmę to mogłabym być niezależna i więcej czasu spędzać z moją rodziną. Mój mąż we wszystkim mnie wspierał. Mieszkaliśmy w domku i zdecydowaliśmy się na sklep internetowy na początek. Jeśli firma będzie się dobrze rozwijać to otworzę sklep stacjonarny gdzieś w centrum. Miałam nadzieję, że mój pomysł spodoba się klientom bo sama jakiś czas temu szukałam moskitier do naszego domu i wiem, że w cale nie jest tak łatwo trafić na dobrą firmę. 

Sprzedają dobrej jakości moskitiery

moskitiery poznańKiedy sama ich poszukiwałam wpisałam w wyszukiwarce moskitiery poznań i trafiłam na kilka firm. Nie wszystkie oferowały moskitiery wysokiej jakości w przystępnych cenach. Poświęciłam wiele czasu zanim trafiłam na dobrego producenta. Udało nam się wynegocjować przystępną cenę. Zdecydowaliśmy się na montaż moskitier w każdym oknie więc potrzebowaliśmy ich sporo. Kiedy wpadłam na pomysł, żeby sprzedawać właśnie moskitiery postanowiłam odezwać się do tego producenta. Podpisaliśmy umowę i mogłam sprzedawać ich moskitiery w moim sklepie. Złożyłam duże zamówienie na różnego typu moskitiery, które można samodzielnie montować i zdejmować w każdej chwili lub takie, które montuje się na stałe. Wszystkie moskitiery były bardzo dobrej jakości. Sama z nich korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Moskitiery są szczególnie polecane kiedy nie chcemy mieć w domu żadnego robactwa. Można wówczas zamontować moskitierę i na spokojnie otwierać czy uchylać okna i nic do mieszkania czy domu nie wleci. Zatrudniłam informatyka, który przygotował dla nie stronę. Pokazał mi jak dodawać zdjęcia i opisy na stronę tak żeby klienci wszystko dobrze widzieli. Sklep internetowy znajdował się w Poznaniu. Klienci chętnie zamawiali moskitiery z mojego sklepu.

Miałam sporo zamówień. Dostawałam wiele pozytywnych opinii o oferowanych przeze mnie towarach. Mój sklep się dobrze rozwijał i z czasem postanowiłam poza sprzedażą internetową otworzyć sklep stacjonarny. Zatrudniłam osobę, która zajmowała się bezpośrednią obsługą klientów. Zapewniałam także montaż i dostawę, które były darmowe. Klienci chętnie robili u nas zakupy. Zatrudniona przeze mnie osoba miała doświadczenie w sprzedaży i dobrze znała się na moskitierach dzięki czemu udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania klientów.