Jazda po Krakowie autem z wypożyczalni

Dla mojej dziewczyny zrobiłbym wszystko. Kocham ją ponad życie. Znamy się dość długo i wiem, że ona ma nieraz różnego rodzaju humory. Szczególnie, jeżeli coś nie idzie po jej myśli, jednak mogę tą wybaczyć jej ponieważ jest kobietą a normalne są humory u kobiet. Chciałbym opowiedzieć jednak o tym, jak w ostatnim czasie wybrnąłem sytuacji i jak wypożyczalnia aut uratowała mój honor.

Nowiutki kabriolet z wypożyczalni aut w Krakowie

wypożyczalnia aut krakówByło to kilka miesięcy temu, kiedy pojechaliśmy na wycieczkę do Krakowa. Już przed samym Krakowem nasze auto się popsuło. Moja dziewczyna była tym wszystkim bardzo sfrustrowany. Zapytała mi się co teraz zrobimy i nie wiedziałem co mam na ten temat odpowiedzieć. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że moje auto przestało poprawnie funkcjonować. Musiałem więc coś szybko wymyślić. Na szczęście przy wlocie do Krakowa widniał baner z napisem wypożyczalnia aut Kraków. Aby moja dziewczyna przez cały czas nie chodziła na piechotę po Krakowie, postanowiłem skorzystać z usług wypożyczalni. Wstyd byłoby mi wtedy za siebie. Musiałem moje auto oddać do mechanika, lecz na szczęście bez problemu znalazłem warsztat. Jak już byłem u mechanika, to on pokierował on mnie do wypożyczalni aut. Znajdowała się ona niedaleko warsztatu samochodowego, w którym zostawiłem swój Citroen. To był kawałek drogi, jednak musieliśmy się przejść. Moja dziewczyna strasznie marudziła, że bolą ją nogi. Nie lubiła spacerów. Będąc w wypożyczalni aut zapytałem się o możliwość wynajęcia dobrego samochodu. Osoba, która pracowała w wypożyczalni aut zaproponowała mi, abym wypożyczył kabriolet. Moja dziewczyna słysząc to od razu pisnęła i powiedziała tak – to jest świetny pomysł! Ja troszeczkę byłem tym przerażony, bo czy stać mnie na takie taką przyjemność? Wypożyczenie takiego samochodu nie było tanie, ale muszę przyznać, że warto było sprawić przyjemność mojej dziewczynie. Przez 3 dni jeździliśmy po Krakowie nowiusieńkim kabrioletem wypożyczonym od firmy. To, że wydałem dużo pieniędzy ale nie oznacza tego, że żałuję. Cudownie było zobaczyć zadowolenie w oczach mojej dziewczyny. Widziałem, że wycieczka do Krakowa bardzo jej się podoba.

Zwiedzaliśmy wiele miejsc wokół tego pięknego miasta. Na szczęście pogoda dopisała. Dzięki wypożyczalni samochodów w Krakowie, nasze wakacje okazały się bardzo udane. W momencie kiedy musiałem oddać kabriolet do wypożyczalni, moja dziewczyna posmutniała. Niestety przyzwyczaiła się do sportowego auta, jednak teraz było trzeba wracać moim Citroenem do naszego miasta. Wszystko, co dobre szybko się kończy.