Innowacyjne kasetony jako nowoczesne reklamy

Prowadzę małą firmę, która w bardzo krótkim czasie rozrosła się i dziś jest bardzo rozpoznawalna. Nie tylko wśród ludzi z branży, ale także wśród kobiet, które doceniają nasze kosmetyki za ich jakość i trwałość. Nasze zasługi zaowocowały założeniem sklepiku stacjonarnego, by być jeszcze bliżej klientek, a jak wiadomo, bez pomocy reklamy nie udałoby się nam rozpromować marki. 

Lightbox reklamujący naszą działalność

nowoczesny lightbox reklamowyWraz z moim partnerem długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób najprędzej trafimy do potencjalnych klientów, którzy być może nie znają jeszcze naszych produktów. Reklama w internecie i w telewizji nie wchodziła w grę, bo koszty znacznie przewyższały nasz budżet, a nie mogliśmy sobie pozwolić na tak duże koszta, które mogłyby się nie zwrócić. Postanowiliśmy zadziałać lokalnie i dlatego zamówiliśmy nowoczesny lightbox reklamowy. Chcieliśmy, by miał on duże rozmiary, dlatego nasza świetlna reklama na prawie dwa metry. Znajduje się na niej kobieta, która jest oświetlona wieloma lampkami LED i dzięki temu widać ją w całej okazałości nie tylko w dzień, ale także w nocy. Dzięki oświetleniu można nadać naprawdę nowoczesnego wyglądu całemu sklepowi, który nie ma jeszcze ogromnego i świetlistego szyldu, a jedynie skromne i delikatne złote napisy na białym tle. Sklepik mieści się na jednej z mniej uczęszczanych ulic, ale nadal w centrum miasta, dlatego nie dziwi fakt, że z zewnątrz budynek nie wygląda zbyt okazałe, jednak uważam, że odkąd zamontowaliśmy nasz lightbox, jest o wiele ładniejszy i zachęcający. Nasz wyprodukowany na zamówienie kaseton reklamowy ma bardzo ładną grafikę, która została stworzona na specjalnej tkaninie, która ma być wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne. Chcieliśmy postawić na nowoczesność, dlatego lightbox jest dwustronny. Oznacza to, że zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz ludzie widzą tę samą twarz zachęcającą do wstąpienia do środka i choć wypróbowania próbek. W przyszłości planuje zamówić lub kupić dodatkowy lightbox, tym razem do zamontowania w drugim oknie, jednak myślę, że wcielę ten zamiar w życie, gdy firma stanie się jeszcze bardziej popularna i gdy koszty zakupienia lokalu się zwrócą. Wtedy będzie można myśleć nawet o wykupieniu lub wynajęciu większego lokalu, a może nawet miejsca do prowadzenia działalności w innym mieście. 

Dobrze, że zdecydowałam się na nowoczesną formę reklamy i dziś, na jeden z ulic miasta, w szybkie mojego sklepiku widnieje podświetlana reklama. Technologia LED sprawiła, że koszt doświetlania go jest naprawdę niewielki, a za to piękna modelek zaprasza do skorzystania z naszych usług i naszej oferty kosmetyków nawet w nocy.