Idealne do stroju jeździeckiego

Konie mają w sobie pewną magię. Zawsze, gdy na niego wsiadam, czuję, jak moja pewność siebie wzrasta. Czuję się, niczym legendarna, średniowieczna wojowniczka, która może zapanować nad światem. Dlatego właśnie uwielbiam mieć odpowiedni strój, który jeszcze dopełnia ten obraz. Muszę przyznać, że udało mi skompletować tak doskonały zestaw, że co jakiś czas otrzymuję propozycje odbycia tematycznych sesji zdjęciowych, co jest dla mnie dużym wyróżnieniem.

Koszulki do jazdy konnej

dopasowane koszulki jeździeckieSkompletowanie odpowiedniej garderoby do jazdy konnej nie jest łatwym zadaniem. O ile bryczesy, czy buty nie stanowią dla mnie zbyt dużego problemu, to zawsze długo szukam odpowiedniej góry do stroju. Ostatnio jednak udało mi się trafić na dopasowane koszulki jeździeckie, które sprawdzają się doskonale. Leżą na mnie idealnie i są dostępne w wielu kolorach i wersjach. Ja na przykład ostatnio zdecydowałam się na koszulkę z krótkim rękawem i nieco większym dekoltem, niż standardowy. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego koloru, ostatecznie jednak zdecydowałam się na klasyczną czerń, gdyż była mi ona potrzebna do odpowiedniej stylizacji. Rozważałam również zakup koszulki z rękawem sięgającym nieco za łokieć, jednak to zostawię na kolejne zamówienie. A z pewnością kupię kolejne produkty z tej serii, bo koszulka, którą kupiłam jest naprawdę doskonała. Gdy przymierzyłam koszulkę, byłam naprawdę zachwycona. Leżała doskonale i wspaniale dopasowywała się do sylwetki. Jestem osobą raczej krągłą, dlatego bardzo ważne było dla mnie, że koszulka wyglądała na dopasowaną, a nie na zbyt ciasną. Faktycznie, można było zaufać wymiarom podanym na stronie internetowej, w moim przypadku wszystko się sprawdziło, praktycznie co do jednego centymetra. Koszulki są dostępne w konkurencyjnej cenie i bardzo wygodne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich włókien, w słońcu doskonale izolują skórę przez zbyt wysoką temperaturą, za to w chłodne dni, są naprawdę bardzo przyjemne dla ciała i doskonale utrzymują temperaturę.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć idealną koszulkę jeździecką. Muszę przyznać, że miałam problem z podjęciem decyzji, którą konkretnie chcę, bo wybór był naprawdę duży. Wszystkie prezentowały się doskonale, ja jednak zdecydowałam się na czarną, bo była mi potrzebna do konkretnej stylizacji, z pewnością jednak wkrótce zamówię kolejne. Duży wybór kolorów i modeli jest dla mnie sporym atutem, bo dzięki temu wiem, że zawsze uda mi się znaleźć coś dla siebie. Bardzo odpowiada mi również przystępna cena.