Gdzie zamówić firmowe koperty?

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że kształtowanie pozytywnej opinii na temat danej marki jest procesem wieloetapowym i długotrwałym. Na żadnym etapie rozwoju danego przedsiębiorstwa nie można zatem zapominać nawet o najdrobniejszych elementach mogących wpływać na jego wizerunek. Liczą się nawet tak drobne z pozoru kwestie, jak wygląd firmowych kopert. Nie ulega wątpliwości, że sposób, w jaki firma komunikuje się ze swoimi wspólnikami, kontrahentami oraz klientami ma ogromne znaczenie dla kształtowania jej dobrego wizerunku.

Wygląd firmowych kopert

koperta firmowa z nadrukiemJeśli kierownicy danego przedsiębiorstwa nie mogą osobiście spotkać się z ważnymi dla nich klientami, sponsorami lub współpracownikami, to warto przynajmniej zadbać, aby ich pisemne wiadomości przedstawiały się, jak najlepiej. Chodzi nie tylko o przesyłane treści, ale także sposób ich prezentacji. Sama wielokrotnie zamawiałam w drukarniach firmową papeterię. Najczęściej oczywiście kupowałam wizytówki i komplimentki (specjalne podziękowania za kontakt lub transakcję), jednak od jakiegoś czasu inwestuję także w dobrej jakości papier oraz koperty. Do tych ostatnich mam szczególny sentyment, ponieważ od lat jestem filatelistą. Zawsze zamawiam druki firmowe w jednej z wrocławskich oficyn, z którą współpracuję od lat. Uwielbiam przygotowywane przez ten zakład typograficzny koperty firmowe. Zawsze są one wykonane niezwykle starannie z najwyższej jakości papieru czerpanego o dobrej gramaturze. Pierwsza zamówiona przeze mnie koperta firmowa z nadrukiem była egzemplarzem próbnym. Kiedy ją zobaczyłam, zrozumiałam, że trafiłam na bardzo dobrą oficynę, z którą będę współpracowała przez lata. Nie chodziło tylko o wspaniały papier, ale także o wysokiej jakości wydruk, który prezentował się wyśmienicie. Na zamawianych przeze mnie już regularnie firmowych koperta zawsze zawarte są podstawowe dane teleadresowe naszego przedsiębiorstwa oraz jego logo. Dzięki takim informacjom mam pewność, że wyrób jest w pełni spersonalizowany, dzięki czemu może służyć promowaniu firmy wśród jej klientów.

Przykładam bardzo dużą wagę do tego, w jaki sposób prowadzona jest w mojej firmie korespondencja. Interesuje mnie oczywiście każda wysyłana przez nas wiadomość, jednak nie bez znaczenia są dla mnie także kwestie doboru odpowiedniej papeterii. Od lat zamawiam we Wrocławiu piękne koperty, które stanowią swoistą wizytówkę mojego przedsiębiorstwa. Są to bowiem produkty ekskluzywne wykonywane z najwyższej jakości papieru o odpowiedniej gramaturze, które zawsze zostają starannie zadrukowane.