Gdzie w Kujawsko Pomorskim kupię pompę ciepła?

 

Byliśmy z mężem w trakcie budowy naszego, własnego mieszkania. Budowa domu bardzo nas pochłonęła. Zależało nam na tym, aby wybrać jak najnowsze technologie od naszego domu, tak aby żyło nam się w nim komfortowo i praktycznie, a przy okazji, żeby to było dla nas opłacalne finansowo. Kiedy przyszło do wyboru ogrzewania mieszkania stanęliśmy przed dość dużą ilością opcji do wyboru. Ostatecznie zdecydowaliśmy się, że w naszym domu będziemy korzystać z pompy ciepła, ponieważ jest to najbardziej ekonomiczny sposób na ogrzewanie domu.

Zainwestowaliśmy w pompę ciepła

pompy ciepła w Kujawsko PomorskimDobrze wiedzieliśmy, że inwestycja w pompę ciepła bardzo szybko się zwraca. Szczególnie, że zdecydowaliśmy, że będziemy również korzystać z ogrzewania wody taką pompą ciepła. Było to o wiele bardziej ekonomiczne niż korzystanie z ciepłej wody z wodociągów. Dodatkową zaletą pomp ciepła było to, że jest to ekologiczny sposób na ogrzanie wody i pomieszczenia. Pompa ciepła działa na zasadzie ogrzewania powietrza zaczerpniętego z zewnątrz. Powietrze ogrzewane jest za pomocą sprężarki i bez problemu dostaje się w każde partie mieszkania. Pompa ciepła jest urządzeniem uniwersalnym i bez problemu można ją podłączyć do ogrzewania podłogowego jak i grzejnikowego. Poszukiwania odpowiedniej pompy ciepła rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: pompy ciepła w Kujawsko Pomorskim, i zaczęliśmy przeglądać oferty. Już wcześniej obliczyliśmy jaką moc grzewczą będziemy potrzebować biorąc pod uwagę wielkość naszego mieszkania, dlatego szybko udało nam się znaleźć odpowiednią pompę. Zakupiliśmy ją i skorzystaliśmy również z opcji montażu, którą oferowała ta firma z kujawsko – pomorskiego. Już kilka tygodni później mogliśmy korzystać z naszej pompy ciepła. Od początku byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Pompa ciepła bez problemu ogrzewała nasze mieszkanie bez względu na temperaturę na zewnątrz. Również woda zawsze była podgrzana do bardzo wysokiej temperatury. Nie bez znaczenia były też dodatkowe udogodnienia w maszynie.

Przede wszystkim nasza pompa ciepła była wyposażona w system chłodzenia. Dzięki temu latem można ją było wykorzystywać jako klimatyzację. Pompa ciepła była bardzo prosta w obsłudze. Można ją było sterować za pomocą wbudowanego panelu lub pilota, działającego nawet na odległość do kilku metrów. Pompa ciepła była także objęte kilkuletnią gwarancję producenta. Wykonana była z solidnych materiałów, które okazały się bardzo trwałe. Przez kilka lat użytkowania pompa ciepła ani razu nie uległa uszkodzeniu.