Gdzie kupić porcelanę w hurcie?

Zdecydowałam się założyć własną restaurację. Chciałam, aby mój lokal gastronomiczny miał ciekawy i wyróżniający się profil. Zamierzałam tu podawać dania tradycyjnej kuchni polskiej. Przypomniało mi się, że babcia zawsze pododawała wszystkie dania w porcelanowych naczyniach. Pamiętałam te smaki z dzieciństwa i byłam pewna, że dania podane w porcelanowych naczyniach smakują dużo lepiej. A poza tym porcelana naprawdę bardzo ładnie wygląda. Musiałam się tylko zapatrzeć w odpowiednią ilość takich naczyń.

Zakupiłam porcelanowe naczynia w hurcie

tania porcelana - hurtOprócz tego, że do restauracji ogólnie potrzeba dużo serwisów obiadowych i naczyń wszelkiej ilości, to w dodatku porcelana ma to do siebie, że łatwo się tłucze więc lepiej od razu kupić większą ilość odpowiednich porcelanowych artykułów. Stwierdziłam, że najlepiej będzie kupić takie naczynia w hurcie, ponieważ zawsze wtedy jest taniej. Poza tym w hurtowni porcelany powinnam mieć duży wybór różnych artykułów. Musiałam tylko znaleźć taką hurtownię. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę tania porcelana – hurt, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego potrzebowałam. Tanią hurtownię porcelany oferującą również zakupy online. Zapoznałam się z och ofertą i stwierdziłam, że jest całkiem interesująca. Mieli w niej dużo różnych porcelanowych naczyń i przedmiotów w bardzo przystępnej, niskiej cenie. Wybrałam to, co wydawało mi się niezbędne do restauracji w odpowiedniej ilości. Ceny były tak niskie, że zdecydowałam się również dokupić kilka porcelanowych drobiazgów do wystroju wnętrza. Oferowana w tej hurtowni porcelana była bardzo dobra jakościowo. Była to prawdziwa certyfikowana porcelana, a nie zwykły fajans, tym bardziej cieszyły więc niskie ceny. Trochę obawiałam się wysyłki kurierem. Bałam się, że porcelana jako delikatne tworzywo ulegnie uszkodzeniu w transporcie. Jak się jednak okazało, było to zbędne myślenie. Porcelana dotarła do mnie dobrze zabezpieczona i nie uszkodzona.

Byłam bardzo zadowolona z tej porcelany. Mimo iż tanie okazała się bardzo wytrzymała i trwała. Była łatwa w czyszczeniu. Możną ją było myć i suszyć w zmywarce. Zdobienia nie zmywały się i nie blakły z czasem. Dzięki zakupieniu jej w hurtowej ilości sporo zaoszczędziłam. Poza tym zawsze miałam możliwość dokupienia pojedynczych sztuk naczyń do moich porcelanowych kompletów. Porcelana ma bardzo wiele zalet, a przy tym jedzenie podawane w takich śnieżnobiałych naczyniach od razu zyskuje na wyglądzie. Je się przede wszystkim oczami.