Eventy w Mikołajkach

W tym roku na mnie wypadła organizacja naszej dorocznej imprezy integracyjnej połączonej z odświeżeniem misji i wizji firmy oraz celów na najbliższy rok. Co roku kto inny się tym zajmuje, organizacja wyjazdu jest, można powiedzieć dobrowolna, ale czasem przełożeni sugerują podwładnym, ze mogliby się tym zająć. Tak więc nie do końca zgłosiłam się na ochotnika, bo mam dużo innej pracy, a organizacja imprezy dla takiej ilości osób to jest jednak kawał roboty. Jednak nie byłam też bardzo niechętna, bo jest to zawsze dobra okazja do wykazania się i zwiększenia swoich szans na awans.

Organizacja imprez firmowych

imprezy firmowe mikołajkiOczywiście do pomocy mam doskonałą firmę, która zajmuje się organizacją eventów i co roku nam pomaga w organizacji naszej dorocznej imprezy integracyjnej. Ja przedstawiam im budżet i co mniej więcej by nas interesowało, oni natomiast wysyłają mi propozycje. Do mnie należy również dogranie wszelkich szczegółów z naszej strony, czyli wysłanie informacji do uczestników, zebranie informacji o tym, kto jedzie, kto jedzie firmowym transportem i masę innych koniecznych rzeczy. W tym roku zaprezentowałam zarządowi przesłane przez firmę propozycje i zdecydowaliśmy wspólnie, ze impreza odbędzie się na Mazurach. Imprezy firmowe Mikołajki są podobno bardzo fajne. Znajduje się tam świetny hotel ze wspaniałym parkiem wodnym i SPA, myślę, że nasi pracownicy będą zadowoleni z lokalizacji. Hotel jest bardzo luksusowy. Niestety nie dysponuje taką ilością pokoi, aby każdy z pracowników miał swój pokój, tak więc zakwaterowanie będzie w pokojach dwuosobowych. Na miejscu czeka nas ogromna ilość atrakcji, zaplanowałam razem z firmą eventową różne zabawy integracyjne. Do tego wieczorem odbędzie się wspaniały bal z występem zespołu na żywo i różnymi atrakcjami. Myślę, że będzie to niezapomniana impreza. Co prawda dość długo będziemy jechać na miejsce, ale doprawdy lokalizacja jest tego warta.Poza tym, ze hotel jest luksusowy, jest tam po prostu pięknie. Na pewno wszyscy uczestnicy imprezy będą zachwyceni.

Organizacja imprezy firmowej na Mazurach jest doskonałym pomysłem. Jest to lokalizacja na tyle oddalona od wielu miast w Polsce, że można się tam doskonale oderwać od codziennych spraw i mocno poczuć, że jest się zespołem. Na Mazurach można znaleźć wiele bardzo atrakcyjnych miejsc na imprezy integracyjne, które dysponują nie tylko doskonałą bazą noclegową, ale również wspaniałym terenem rekreacyjnym, na którym można urządzić gry oraz zabawy, które doskonale zintegrują każdy zespół.