Dobry rower wyścigowy na górskie trasy

Rowery górskie wyróżniają się solidną budową i optymalnie lekką ramą. Ważne, by podczas pokonywania górskich tras, rowery takie, jak pochodzące od marki Kross, nie zawodziły. Nowy model Level 7.0 jest idealny na nierówny teren oraz zróżnicowane wysokości. Nie zawodzi nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Z Krossa można korzystać zarówno w górskim krajobrazie, gdyż z łatwością pokonuje strome podjazdy, jak i na płaskim, miejskim terenie.

Pojazd dwukołowy dla wymagających

nowy kross level 7.0Do wyścigów rowerowych nadają się dwukołowe pojazdy marki Kross. Jednym z bardziej uniwersalnych i chętnie kupowanych jest nowy Kross Level 7.0. To model roweru górskiego przeznaczony co prawda dla amatorów, lecz jest wzorowany na najlepszych modelach profesjonalnych górskich rowerów wyścigowych. Jego niewątpliwą zaletą jest bez wątpienia aluminiowa i lekka rama. Waga ramy ma niemałe znaczenie, gdyż im lżejszy, tym kierujący mniej energii wkłada w pokonywanie stromych zboczy i podjazdów w górskim, nierównym terenie. Optymalne przerzutki dają większą możliwość dostosowania tempa jazdy do trudności trasy. Dlatego model nowego Krossa Level 7.0 idealnie sprawdzi się w ciężkich warunkach. To rower dla miłośników szybkiej jazdy i tworzony był z myślą o szybkim pokonywaniu wzniesień i spadków w terenie. Co jeszcze wyróżnia uniwersalne rowery górskie? Lekka rama z aluminium nadaje się idealnie do transportu. Także w chwili, gdy trzeba gdzieś przenieść rower, np. po schodach, wówczas użytkownik doceni lekkość ramy Krossa. Z modelu Level 7.0 można bezproblemowo korzystać zarówno w mieście, jak i w górach i na nierównych drogach. To uniwersalny sprzęt dla wymagających cyklistów i wszystkich, którzy chcą się sprawdzić w szybkiej, dynamicznej i intensywnej jeździe po górskich trasach wyczynowych. Trwała konstrukcja wzorowana jest na rowerach górskich Krossa z serii dla zawodowych cyklistów. Również stosunek jakości tego roweru do jego ceny jest wyjątkowo zadowalający. Optymalny koszt wiąże się z doskonałą budową górala od Krossa.

Jazda na rowerze górskim może być jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza, gdy sprzęt pochodzi od czołowych projektantów i konstruktorów. Tak właśnie funkcjonuje model Level 7.0 od kultowej marki produkującej rowery górskie. Rowery górskie od Krossa mają różne przeznaczenie. Tymczasem Level 7.0 to doskonały wybór dla miłośników górskich wycieczek na dwóch kółkach. Posiada lekką i mocną ramę aluminiową oraz specjalnie dobrane przerzutki, które czynią go uniwersalnym wyborem dla amatorów górskiej jazdy i wyścigów.