Do reklamy potrzebni ludzie

Pracuje w firmie, która zajmuje się reklamą nowych produktów. Naszym zadaniem jest oswojenie ludzi z czymś nowym, co właśnie pojawia się na rynku. Mamy różne produkty, a reklamowaliśmy już chyba wszystko, ze względu na to, że działamy na rynku już jakiś czas. Cały czas się rozwijamy, przychodzą nowi klienci, a wraz z nimi nowe wyzwania, którym staramy się sprostać. 

Hostessy do reklamy 

baza hostess warszawaW dobie dzisiejszych czasów, kiedy reklamy atakują nas z każdej strony bardzo ciężko się przebić. Jak włączymy telewizor non stop widzimy reklamy, na praktycznie każdej stronie wyświetlają nam się różne produkty, a social media to istny baner reklamowy. Dużą rolę odgrywają też bilbordy na ulicach, obok których nie możemy przejść obojętnie. Kiedy przyszedł do nas nowy klient musieliśmy usiąść i zastanowić się, jak najlepiej teraz się przebić. Pomyśleliśmy, że dobrze konwertować może kontakt z osobą, która taki produkt będzie reklamować. Baza hostess Warszawa oferuje szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi właśnie o reklamę. Postanowiliśmy, że ty razem spróbujemy takiego rozwiązania, a może okaże się to wielkim sukcesem. Wybraliśmy bazę, która miała świetne opinię i mogła pochwalić się tym, że zaufali jej naprawdę duzi kontrahenci, a był to dla nas jeden z ważnych wyznaczników, aby nie zatrudniać amatorskiej firmy, ponieważ nie mogliśmy sobie na to pozwolić. Zależało nam, aby nasz produkt był reklamowany dobrze, rzetelnie, aby robiły to osoby kontaktowe z dobrym podejściem do klienta, które nie boją się podejść i porozmawiać. Jest to kluczowa cecha, jeśli chce się pracować w naszej branży. Z firmą, która posiada taką bazę hostess, umówiliśmy się na test, to znaczy chcieliśmy zobaczyć, jaki efekt będzie po dwóch tygodniach takiej współpracy. Okazało się, że taki test wypadł bardzo dobrze. Klienci bardzo chwalili sobie obsługę, a produkt został zapamiętany bardzo pozytywnie. Wypowiadali się o nim w samych superlatywach, a o to właśnie chodziło. Byliśmy naprawdę zadowoleni, ponieważ nie kosztowało nas to tak dużo, jak inne kampanie, które prowadziliśmy, a efekt było dużo lepszy. 

Zawsze warto brać pod uwagę różne możliwości, a w szczególności, jeżeli chodzi o ludzi. U nas wynajęcie hostess okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż wzbudziło to większe zaufanie wśród konsumentów, co ma duży wpływ na sprzedaż, a o to chodziło klientowi, który przyszedł do nas z nowym produktem. Dobrze się złożyło też pod tym względem, że my zdobyliśmy zaufanie naszego klienta, a też mogliśmy dać pracę hostessom z firmy.