Do przeprowadzki wynająłem specjalistyczną firmę

W życiu człowieka nie ma chyba trudniejszej rzeczy, aniżeli przeprowadzka. Wiem coś o tym, bo pracuję na kontraktach managerskich i mam służbowe mieszkanie. Tyle tylko, że moja firma przerzuca mnie z miasta do miasta średnio raz na pół roku. Pomimo, że to tylko mieszkanie służbowe to i tak jest co przenosić i przeprowadzać. I za każdym razem ogarniałem wszystko sam aż do ostatniej takiej przeprowadzki. Ostatnim razem postanowiłem znaleźć tanią firmę, która przeprowadzi mnie na nową lokalizację.

Znalazłem tania i sprawdzoną firmę przeprowadzkową

tania firma przeprowadzkowa WarszawaGdy zlecono mi kolejną zmianę lokalizacji to powiedziałem, że mnie się już po prostu nie chce wszystkiego pakować i przewozić. Za każdym razem wynajmowałem sobie busa i wszystko samodzielnie przewoziłem z jednego miejsca do drugiego. Tym razem miałem się przenieść ze stolicy nad morze, więc sama jazda samochodem w jedną stronę trwałaby co najmniej kilka godzin. Postanowiłem, że zlecę przeprowadzkę tym, którzy się w tym specjalizują. Poszukałem w internecie na forach i wyszukiwarkach firm oferujących kompleksowe przeprowadzanie. Znalazłem jedną firmę, którą w opiniach internautów określano jako tania firma przeprowadzkowa Warszawa. Postanowiłem, że zaryzykuję i zadzwonię właśnie do nich. Powiem szczerze, że było to chyba zrządzenie losu, bo akurat udało mi się wstrzelić w czas dwudniowego przestoju od zleceń. I właściwie to umówiłem się z nimi na kolejny dzień. Tym bardziej się ucieszyłem, bo za przeprowadzkę powiedzieli mi całkiem sensowną kwotę. Ja jej oczywiście nie zamierzałem płacić ze swoich pieniędzy, więc musiałem tylko uzyskać akceptację mojego pracodawcy. Z tym nie było żadnego problemu, bo moja firma to ogromna i szanująca się korporacja. Tak więc ostatnia przeprowadzka była łatwa i prosta. Pracownicy firmy przyjechali i sami sobie wszystko popakowali do odpowiednich kartonów. Następnie zabezpieczyli wszystko specjalnymi plombami. Kiedy już wszystko zostało spakowane do ciężarówki to kierowca wyruszył z tym na nową lokalizację. A ja pojechałem na nią swoim samochodem.

Taka przeprowadzkę to ja rozumiem. Że też wcześniej nie wpadłem na taki pomysł, tylko wszystko pakowałem i przewoziłem samodzielnie. Tym bardziej, że moja firma już wcześniej mówiła mi, żebym właśnie w taki sposób się przeprowadzał. Firma, z której usług skorzystałem, policzyła sobie naprawdę niedrogo za całą przeprowadzkę. Wszystko udało się załatwić w jeden dzień. Z samego rana wszystko zabrano ze starej lokalizacji, a na wieczór wszystko było już na nowym miejscu.