DJ i muzyk na różne imprezy

Moją rolą było granie na różnych wydarzeniach. Pamiętam, że już za czasów szkoły faktycznie bardzo chętnie podejmował się odtwarzania różnej muzyki. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że od najmłodszych lat faktycznie sprawdzałem się jako DJ. Jako osoba, która specjalizowała się bardziej w muzyce rozrywkowej czy inaczej mówiąc biesiadnej wiem, że wesele to będzie idealny target.

DJ – jakiego można wybrać?

DJ na wesele w LubliniePrzecież pary młode na pewno w Lublinie poszukują takich pracowników jak właśnie ja do codziennej pracy. Tak naprawdę trudno określić to ile będę miał zleceń, bo póki co zapowiadało się parę rocznie. Na pewno żebym mógł wyżyć z tego że gram jako DJ na wesele to faktycznie musiałbym grać co miesiąc, jak nie częściej. W Lublinie oczywiście mam już jakąś konkurencję. DJ na wesele w Lublinie to osoba, która powinna się ogłaszać praktycznie wszędzie. Jeśli bierzecie pod uwagę skorzystanie z mojej osoby, to warto jest dopracować model komunikacji. Faktycznie pierwsze spotkania z klientami uświadomiły mnie, że nie każdy DJ na wesele w Lublinie wie, jak rozmawiać z potencjalnymi klientami, którzy chcą zorganizować swoje wydarzenie i później mogą wyniknąć różne nieprawidłowości. Jeśli bierzecie pod uwagę skorzystanie z muzyki na dowolnym wydarzeniu, a w szczególności na weselu to nie możecie z dnia na dzień zamówić takiej osoby. Może i nie miałem jeszcze takiego dużego doświadczenia w tej branży, ale na pewno wiem, że z muzykami trzeba się umawiać na dobre kilka miesięcy wcześniej. Rekordzistą jest chyba mój znajomy, który grał od paru lat i teraz umawia się z nim na kolejny rok. Mimo tego, że jest to tylko jeden dzień trwania imprezy, a raczej cała noc to faktycznie wesela najczęściej organizowane są właśnie w ciepłe miesiące i tylko od piątku do soboty. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że na przemyśle weselnym poznałem się już dość dobrze. Te parę imprez, za które miałem okazję odpowiadać były bardzo duże. Nie wiem, jakbym sobie poradził jako DJ na małym wydarzeniu, ale faktycznie wszędzie wygląda to dość podobnie. W większości przypadków każdy DJ ma swój profesjonalny sprzęt.

Znam jednego, który jednak wszystko wypożycza, co dla niego po prostu jest bardziej opłacalne, bo sprzęt to też koszt od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Na pewno jeśli kiedykolwiek będę chciał się przebranżowić to będzie brakowało mi tej wspaniałej atmosfery i tych okrzyków gości weselnych. Na pewno nie da się tego porównać do niczego innego. Ja na przykład chciałem rozwijać się dalej w tym kierunku.