Cążki do wycinania skórek

 

Każda profesjonalna kosmetyczka musi posiadać odpowiedni sprzęt oraz odpowiednie narzędzia do stylizacji paznokci. Wszystko musi być wysterylizowane oraz być wykonane z materiałów odpowiedniej jakości, aby zapewnić sprawną pracę kosmetyczki oraz zadowolenie klientek.

Jak dbać o klientkę?

profesjonalne cążki do skórekOdpowiednia obsługa klientek ma ogromne znaczenie w świecie kosmetologii. Nieodpowiednie traktowanie swoich klientów może skutkować ich utratą i złą opinią na rynku. Dlatego należy zrobić wszystko, aby klientka wyszła z naszego salonu z uśmiechem i zadowoleniem na twarzy i z taką samą miną do nas wróciła. Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo salonów kosmetycznych, które walczą o każdą klientkę, ponieważ konkurencja cały czas rośnie. Dlatego przede wszystkim należy ustalić odpowiednie ceny za daną usługę i świadczyć ją profesjonalnie. Jeżeli chodzi o manicure i pedicure to dwie najpopularniejsze usługi w salonach kosmetycznych. Aby móc świadczyć takie usługi bezapelacyjnie niezbędne jest odpowiednie szkolenie i uprawnienia. Oprócz tego potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Warto zadbać też o komfort wykonywania stylizacji paznokci. Najważniejszy jest klient, a stylizacja czasem zajmuje kilka godzin, dlatego powinniśmy zakupić odpowiedni fotel. Jedną z najważniejszych narzędzi są pilniki, bloczki polerskie oraz profesjonalne cążki do skórek. Te trzy rzeczy muszą być jednorazowe. Nie można używać ich do stylizacji paznokci kilka razy. Dla każdej klientki musi być nowy pilnik, nowy bloczek i nowe cążki. Dlatego potrzebujmy hurtowe ilości tych narzędzi. Muszą one być też profesjonalne. Jeżeli chodzi o bloczki i pilniki wybór jest prosty, natomiast wybór odpowiednich cążek musi być bardzo dobrze przemyślany. Cążki do skórek muszą być ostre i cienkie, aby można było dokładnie wycinać skórki. Nie mogą szarpać skórek, bo to prowadzi do ich podrażnienia i nie wygląda ładnie. Dlatego na cążkach nie można oszczędzać. Od niedawna pojawiło się nowe urządzenie. Jest nim sterylizator narzędzi kosmetycznych. To oznacza, że po skończonej stylizacji paznokci, wszystkie narzędzia możemy wysterylizować i użyć kolejny raz. To bardzo ułatwia pracę oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie musimy wtedy kupować hurtowej ilości cążek i innych narzędzi.

Sterylizator narzędzi nie jest tani ale kupując go oszczędzamy pieniądze, które wydalibyśmy na hurtowe ilości jednorazowych narzędzi. Dlatego warto zaopatrzyć się w taki sterylizator. Wtedy kupując profesjonalne cążki, będziemy ich mogli używać wielokrotnie.