Budowa obrotnic do wózków widłowych

Mechanizm obrotowy zawierający  środki napędowe do obracania stołu nośnego ładunku z jedną z pierwszej prędkości i drugiej prędkości, środki do dezaktywacji środków napędowych w celu zatrzymania stołu nośnego ładunku i środki czujnika zbliżeniowego do zmiany prędkości napędu sprawia, że ​​prędkość obrotnicy do wózków widłowych jest zmniejszana z wyższej do niższej prędkości przed zatrzymaniem.

Dostępnych jest wiele rodzajów obrotnic

obrotnice do wózków widłowychNapędzane przenośniki rolkowe pomagają w transporcie towarów na rolkach. Ten rodzaj systemu przenośników jest najlepszy do transportu towarów stałych, takich jak kartony, książki, drewno, pudła itp. Idealnie, napędzane systemy przenośników rolkowych powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby około trzy rolki podtrzymywały każdy produkt, gdy jest on toczony przez system przenośników. Ręcznie obracane obrotnice do wózków widłowych zawierają ponadto zespół zatrzaskowy do ograniczania obrotu stołu podporowego i ustalania położenia początkowego. Na obrzeżu stołu nośnego znajduje się co najmniej jeden ząb lub zaczep, a na ramie podnośnika sąsiaduje z obrzeżem stołu nośnego zatrzask. Para zapadek jest osadzona obrotowo na podstawie w przeciwnych stosunkach. Zapadki są popychane w kierunku stołu podtrzymującego obciążenie, aby uchwycić ząb między nimi i ograniczyć obrót stołu podtrzymującego obciążenie. Zespół zatrzaskowy zawiera ponadto dźwignię zwalniającą sprzęgającą się z zapadkami i środki sterujące do obsługi dźwigni zwalniającej w celu zwolnienia uchwyconego zęba. Napędzane talerze obrotowe można zintegrować z innymi zautomatyzowanymi systemami przenośników, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do łatwego i wygodnego transportu produktów oraz zmiany ich kierunku w razie potrzeby. Cały system zostanie zbudowany przy użyciu najlepszej jakości osprzętu, podpór i maszyn, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego jakość i możesz cieszyć się nieprzerwaną wydajnością. Dostępnych jest wiele różnych opcji obrotnic do wózków widłowych z przenośnikiem rolkowym, takich jak ognioodporne, olejoodporne.

Można także wybrać przenośnik rolkowy, system przenośnika i przenośnik łańcuchowy. Jak również ze stali nierdzewnej, stali węglowej i aluminium. Istnieje wielu dostawców obrotnic z przenośnikiem rolkowym, zlokalizowanych głównie w Azji. Największymi eksporterami są Chiny, Tajwan i Indie, które dostarczają odpowiednio 95%, 2% i 1% obrotnic z przenośnikiem rolkowym. Obrotnice z przenośnikiem rolkowym są najbardziej popularne w Stanach Zjednoczonych, Australii i Arabii Saudyjskiej.