Animacja twojego mieszkania

Ile by się dało, by jeszcze przed wykonaniem wnętrza swojego kupionego ledwo, surowego jeszcze mieszkania, móc je bardzo dokładnie obejrzeć, tak, jakby się po nim po prostu spacerowało, i dowolnie przekładać lub całkowicie zmieniać wystrój i ułożenie, zanim w ogóle w cokolwiek się zainwestuje? Ja dałabym naprawdę wiele. W końcu to olbrzymia oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także i, a może przede wszystkim, czasu. A także ominięcie wielu frustracji. A przecież nowa technologia pozwala na naprawdę wiele. 

Animacje wnętrza wymarzonego miejsca do życia

wizualizacja vr mieszkańZaczęłam poszukiwania czegoś, co pozwoli mi na taki spacer. Oczywiście, wiedziałam o technologii vr – wirtualnej rzeczywistości, dlatego to na to, co nazywają – wizualizacja vr mieszkań – postawiłam. Taka wirtualna rzeczywistość z powodzeniem wykorzystywana jest w grach komputerowych, dlaczego więc nie w wizualizacjach mieszkań? Od razu zabrałam się do roboty, by znaleźć kogoś, kto przygotowuje wnętrza mieszkań i jest w stanie także pozwolić sobie na taką animację wnętrza mieszkania biorąc pod uwagę wirtualny spacer po tymże mieszkaniu. Ofert było naprawdę wiele – w końcu to dobra, przynosząca bardzo duże zyski branża, ale spośród tych ofert trzeba było wybrać takie, które naprawdę reprezentują specjalistów, a nie po prostu kogoś, kto postanowił to robić. W końcu nie chciałam oddać realizacji swojego wymarzonego mieszkania byle komu, to raczej oczywiste. Przeszukiwałam Internet odnośnie opinii o przeróżnych firmach – stawiałam na jakość wykonania wizualizacji, ale także na możliwość wprowadzania poprawek, czy po prostu miłą, zaangażowaną obsługę. Bo przecież jeśli ktoś wyraźnie ignoruje swojego klienta już na poziomie zdobywania go, jak miałby się zachowywać później? Wolałam się nie dowiadywać i od razu postawić na ludzi pełnych pasji i oddania swojej pracy, którzy się w niej realizują i chcą wykonywać ją jak najlepiej. Poszukiwania trochę trwały, ale to dzięki włożonemu w nie czasowi byłam spokojniejsza, kiedy szłam na pierwsze spotkanie dotyczące projektu mojego mieszkania. 

I nie pomyliłam się, poświęcając tyle czasu na wstępne poszukiwania. Obsługa była więcej niż miła – była po prostu profesjonalna, oddana klientowi, ale i szczera. To się bardzo w branży liczy, a ja chce mieć jasno wystawioną kawę na ławę – konkrety, zamiast jakiś przypuszczeń czy mydlenia oczu. A sam projekt – dla mnie, prawdziwe arcydzieło. I ta możliwość wizualizacji – byłam przeszczęśliwa, że mogę zobaczyć wszystko w najdrobniejszych szczegółach i dokonać jakiś własnych, personalnych poprawek.